Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az alábbi helyzetről? (Ti mit tennétek? )

Figyelt kérdés
Megismertem 3 hónappal ezelött interneten egy lányt, én 17 éves vagyok, ő 13,5. Nagyon aranyos de azt mondja hogy még nem kész a találkozásra, neki nincs sok barátja, igazából 1-2 talán aki úgy szóba áll vele. Szerintetek miért nem szeretne találkozni? (Amúgy megesküdött hogy soha nem hagy el, most ez viccesen hangzik, de eléggé egymásba vagyunk zúgva, és szerintem ő az igazi) Ti várnátok rá?
2011. ápr. 17. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
pedomaci újra támad!
2011. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha nagyon érdekel ez a lány,akkor várj rá. Beszélgessetek addig sokat. Lehet,hogy azért nem akar találkozni,mert fiatal még ,nem volt még barátja és bizonytalan.
2011. ápr. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szegény buta kislányka...
2011. ápr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Képzeld el, mit mondana a szüleinek. Anya, apa, elutazom egy 17 éves sráchoz, akit a neten ismertem meg...
2011. ápr. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Apukája otthagyta, és az anyukájának szimpi vagyok, és 1. hozzászóló gratulálok, bizonyára rendkívül értelmes, mély érzelmekkel teli fiatalember lehetsz.
2011. ápr. 17. 18:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Figyelj,ha tényleg bele vagy zúgva,akkor tudsz rá várni,akár az örökké valóságig..
2011. ápr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ezzel csak részben értek egyet, mert minden perc szenvedés nélküle
2011. ápr. 18. 00:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg bizonytalan. És mivel nincs sok barátja lehet, furának tartja azt, hogy valaki közeledni próbál hozzá.Még akkor is ha tényleg szeretitek egymást.

Egyébként ha szereted, akkor vársz rá.

14/L

2011. ápr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hát nem röhöglek ki, de te nem lehettél még szerelmes, ha interneten keresztül szerelmes tudsz lenni belé. Én is estem már bele lányba 1 hét alatt, csak az 1 hét alatt találkoztam vele 5-ször. Egyébként éld az életed 17 évesen, kavargass nyugodtan, ha ő az igazi akkor úgy is a tiéd lesz.
2011. ápr. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerelmes csak olyanba lehetsz,akit már láttál élőben,hidd el.Csak a neten beszélgettetek,lehet,hogy vonzódtok egymáshoz és kedvelitek egymást,de honnan tudhatnátok olyan biztosra,hogy mindig együtt lesztek és ő az igazi?20 év házasság után sem lehetsz benne 100%ig biztos,hogy mindig a pároddal leszel.Remélheted,meg tehetsz érte,meg szeretheted őt,meg bízhatsz benne,lehetsz benne 99%ig biztos,de az életben csak a halál 100%.Ezzel nem akarlak megbántani,csak annyi a lényeg,hogy szerintem még mindketten nagyon éretlenek vagytok.Ha meg annyira beléd lenne zúgva,alig várná,hogy láthasson.Egyszerűen kislány még ehhez.

22/L

2011. ápr. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!