Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki érett/nem érett arra, hogy párkapcsolata legyen? Mi befolyásolhatja?

Figyelt kérdés

Én ugyanis elég esetlen vagyok ha ismerkedésről van szó, de ugyanakkor vágynék arra, hogy legyen egy lány, aki szeressen (kicsit romantikus alkat vagyok :D)


Szóval...lehetséges, hogy még nem vagyok rá érett, de az is lehet hogy igen és most nem tudom...


16/f



Egyébként mielőtt akárki felhozza: igen, van időm ilyeneken gondolkodni :P :D


2010. aug. 31. 01:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szerintem az tart vissza a csajoktól ami a legtöbb embert visszatartja. feszülsz és nemtudod hogy mit kéne mondani és ezért meg sem próbálod:D

kezd úgy mint egy haverral: szia-szia-hmmfincsinek néz ki amit iszol. mi az?

és a többi téma jön magától.

a lényeg hogy legyél laza, vicces aki nemgörcsöl azon hogy most mit kéne mondanom?

az ilyen lesír az ember fejéről.

hol szoktál csajozni?

am sok sikert hozzá:D

17/f

2010. aug. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

hol? ööööö...neten XD ^^"

volt egyszer egy alkalom, amikor idejött egy lány a városba (kollégiumi tanuló lesz) és körbevezettem a városon


az rendben volt, de semmi extra nem volt, a búcsúpuszit is én vetettem fel ><

2010. aug. 31. 01:27
 3/11 A kérdező kommentje:
ja, ezt egyébként azért mondtam, mert ez volt életem eddigi egyetlen "randija", de most már ő is mással ismerkedik...
2010. aug. 31. 01:28
 4/11 anonim ***** válasza:

hátfigyelj, szerintem itt nem arról van szó, hogy nem vagy érett egy kapcsolatra, hanem még gyámoltalan vagy. majd megérsz.

ellenben veled, én vagyok az aki nem kész egy kapcsolatra. ismerkedek, néha csók, és élvezem, jó kicsit játszani néha, de megfulladnék egy kapcsolatban. egyszerűen ha arra gondolok, hogy a srác másnap keres, vagy belém szeret, megőrülök, ideges leszek, minden bajom lesz.

és elhiszem hogy nagyon jó szerelmesnek lenni, oda bújni valakihez, jó lehet egy társ, de én nem bírnám elviselni. nincs még rá szükségem. álandóan függeni valakitől, igazodni valakihez, feladni a függetlenségemet, a szabadságomat, kikészít a gondolat.

szóval ha te nem ezt érzed, inkább félénk vagy mint független:) nyugi majd váltool te is és én is:) egyszer minden megváltozik, nem lesz gáz, csak higgy magadban:)

L/16

2010. aug. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az h. érett vagy egy kapcsolatra az csak akkor derül ki ha már a kapcsolatban vagy.
2010. aug. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2010. aug. 31. 11:36
 7/11 anonim ***** válasza:
Erre én sem tudom a választ, pont ugyanez amit leírtál és még a kor is stimmel, csak gondoltam írok hogy tudd vannak még ilyen emberek :D, amúgy már rohadtul elegem van magamból kb, mert ráadásul nekem még haverjaim sincsenek...
2010. szept. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hol laksz meik városban?
2010. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

16:05

megnyugodhatsz, nekem sincsenek... de nem aggaszt


16:42

ezt inkább e-mailben :)

2010. szept. 3. 16:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatra egészen biztos, hogy nem vagy érett, mivel nulla tapasztalatod van. Szerintem éretté úgy válhatsz, hogy ismerkedsz emberekkel, nyilván különösképpen lányokkal, beszélsz velük, figyeled, hogy mire hogyan reagálnak, hogy viselkednek veled és másokkal, a látottakon pedig elgondolkozol. Nem muszáj járnod senkivel, ha nem akarsz. Ez a dolog egyik fele. A másik (és szerintem nagyobb) fele az, hogy érett személyiséggé kell hozzá válnod. Ezt nagyon nehéz meghatározni. Szerintem érett az, aki nem fél, szabadon rendelkezik az életével, nem függ a szüleitől vagy másoktól érzelmileg (és lehetőleg anyagilag sem), vállalja az érzéseit és önmagát oda tudja adni valakinek, nem tartja meg magának. Én sem vagyok érett még. 24 F
2010. szept. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!