Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párom követelheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom követelheti vissza annak a nyaralásban a felét, amire meghívott? 280ezer Ft. Valamint az autóm műszakiztatását? 38ezer Ft.

Figyelt kérdés

Soha nem kértem tőle egyiket sem, ő hívott meg és ő mondta, hogy elintézi nekem, mert gondoskodni szeretne rólam. Én elfogadtam, pedig ki tudtam volna fizetni. Most ezeken kívül felszámolta a nekem vett csokoládét, a vacsora meghívásokat, a mozit, mindent. Leírta egy levélben, és jogi útra tereli. Most is ki tudnám fizetni, de megalázónak érzem, hogy amíg egy pár voltunk, addig ezeket szerelmes szavakkal tálalta, és most hog szakítottam vele, fizessen vissza. Én is vettem neki ugyanúgy ajándékokat, mindig én költöttem benzinre, hogy találkozhassunk (másik városban él), főztem neki, amire én vásároltam be. Eszembe nem jutna ezeket a dolgokat, amikre akkor szeretettel és természetesen költöttem, felhánytorgatni. Egyébként mind a ketten jól élünk, mindkettőnknek vállalkozása van.

Az összegeket azért írtam be fentre, mert nem milliós nyaralásról van szó, vagy nem autót vett nekem.


2021. szept. 9. 15:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%
Nem!
2021. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
88%

Jogilag nem.

Erkölcsileg pedig etikátlan gusztustalan. Szoval igy sem követelhetné.

2021. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem. A volt férjemet is kiröhögte a bíró, mikor az ajándékba adott annó 10 éve 20 ezres telefon árát követelte....
2021. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
90%
Ahhoz szerzodes kell, hogy barmilyen anyagi kovetelese lehessen. Amig ilyen nincs, addig ugysem tud egy sima pert sem nyerni.
2021. szept. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
90%

15 még házasoknal sincs ilyen hogy vki visszakovetelheti a nyaralas felét, a masik meg a kaja bevasarlasok felét..pedig ott szerzodes van.


A parkapcsolat eleve MI. Egy csapatrol szol. Nincs benne en meg te.


Ennyi erovel ő meg a szexualis szolgaltatásert szamolhatna díjat.ki is szamlazhatná visszamenőleg is.

2021. szept. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
84%

#16 Igaz!


Én lennék akkora kekec, hogy összeírom az általam fizetett dolgokat, valamint szolgáltatásokat is (szex, takarítás, főzés...) és beletenném. Mindent, amíg nem lesz több, mint az ő követelése, és átnyújtanám.


Pont olyan jogos, mint az övé (semennyire), perkáljon.

2021. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
62%

felszamolja a csokit es jogi utra tereli.. 😂😂😂😂 ekkora gyokeret. a birosagon sirva fognak nevetni rajta.

ha valaki meghivja a masikat valamire vagy vesz neki ezt-azt, akkor azt utana eleg nevetseges dolog visszakerni. jogi alapja sincs.



de akkor te is nyujtsd be neki a szamlat a szexrol. egy alkalom 50000 ft, ha volt oral/anal, az +20. majd meglatjuk, ki nevetne a vegen igy. gyanitom, tobbre jonne ki, mint a nyaralas..

2021. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
24%
16, hogyne lenne ilyen. Ha lakasfelijitas van es az egyik fel belerak pl 3 millio forintot, akkor igenis visszakerheti meg is itelik neki. Ingosagban is van ilyen, ha szamlakkal tudja igazolni, hogy milyen penzbol mit fizetett. Ha a penz utja kimutathato, akkor meg is fogjak itelni, ha nem, marpedig a legtobbszor igy van, akkor nem. Ha a nyaralasra peldaul szemelyi hitelt vett fel, es abbol mentek, megvan meg a befizetes utan a szamla, akkor szanszos, hogy visszakapja a felet, ugyved kerdese. De mint mondtam legtobbszor nem ez a helyzet.
2021. szept. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
95%

19.Az nem mindennapi elethez kotheto. A vagyoni dolgok mas kategoria. Orokles meg ingatlan etc.

Ne keverd ide. Nem a kocsit mint ingosagot akarják felezni.

2021. szept. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
47%
19 te kevered az életárssal vagy feleségel,itt erről szó sincs.
2021. szept. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!