Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A volt párom követelheti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt párom követelheti vissza annak a nyaralásban a felét, amire meghívott? 280ezer Ft. Valamint az autóm műszakiztatását? 38ezer Ft.

Figyelt kérdés

Soha nem kértem tőle egyiket sem, ő hívott meg és ő mondta, hogy elintézi nekem, mert gondoskodni szeretne rólam. Én elfogadtam, pedig ki tudtam volna fizetni. Most ezeken kívül felszámolta a nekem vett csokoládét, a vacsora meghívásokat, a mozit, mindent. Leírta egy levélben, és jogi útra tereli. Most is ki tudnám fizetni, de megalázónak érzem, hogy amíg egy pár voltunk, addig ezeket szerelmes szavakkal tálalta, és most hog szakítottam vele, fizessen vissza. Én is vettem neki ugyanúgy ajándékokat, mindig én költöttem benzinre, hogy találkozhassunk (másik városban él), főztem neki, amire én vásároltam be. Eszembe nem jutna ezeket a dolgokat, amikre akkor szeretettel és természetesen költöttem, felhánytorgatni. Egyébként mind a ketten jól élünk, mindkettőnknek vállalkozása van.

Az összegeket azért írtam be fentre, mert nem milliós nyaralásról van szó, vagy nem autót vett nekem.


2021. szept. 9. 15:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
26%
19 plusz ha az egyik belerakott 3 millat adsig a masik koltott vagyonokat esetleg a haztartasba...ez nem ilyen egyszeru mint hiszed.
2021. szept. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
38%

Altalaban ugy van hogy amig az egyik pl hitelt fizet addig a masik állja a számlákat.


Az egyiknek jogtalan lenne ha igy ingatlana lenne. Mert a masiknak is lehetett volna igy hogy lesz.rja a havi szamlakat es maganak rak felre addig.


Nincs en meg te egy hazassagban plane.

2021. szept. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
93%
Nem kérheti.
2021. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

hagyd a fenébe a nyomorékot, nem normális

terelje jogi útra, fizesse csak annak a költségeit is - merthogy biztosan veszteni fog

2021. szept. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat! Én is így gondolom, mint ti, csak annyira lesújtott ez (ma történt), hogy örülök a megerősítésnek, máris jobban érzem magam!
2021. szept. 9. 17:22
 26/30 anonim ***** válasza:
26%
Manapság az a divat ha a pasi elhívja randira a nőt és esznek vagy isznak valamit akkor azt " felesben" fizetik. Én ezen le döbbentem 🤯. Te esetedben pedig szivhatja a fogát, utólag bizonyítani nem lehet. Jól érezted magad és ennyi. Te szemszögedből nézve kérj tőle akkor kártérítést mert lefeküdtél vele nem egyszer, fizesse ki 😁😂.
2021. szept. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
86%

Megírnám neki, hogy havi részletekben tudom törleszteni.

Aztán utalnék neki 500 ft-ot, a közleménybe beírva, hogy "szexuális szolgáltatásért".

2021. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

Röhögd ki és ne foglalkozz vele.

Jogi útra tereli? Ügyvédet nem fog találni, aki elválallja, mert baromság.

2021. szept. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

" A volt férjemet is kiröhögte a bíró, mikor az ajándékba adott annó 10 éve 20 ezres telefon árát követelte...."


A közös vagyonból vett telefont? Ritka hülye az ex férjed :D

2021. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
En meg kérnék tőle illetéket:D
2021. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!