Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lesz ilyen egy férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lesz ilyen egy férfi?

Figyelt kérdés

Miért veszi fel azt a szokást, hogy pénzt kérjen az aktuális barátnőjétől, nem direkt, hanem rinyalassal, hogy nem jut penz a telefon vagy villanyszámlára, vagy üres a hűtő.

Ilyenkor férfi létére gond nelkul elfogadja a penzt, nem szégyelli vagy nem érzi, hogy őt ez nem illeti meg, hiszen ahogy egyszer mondta “ ő is költött a kapcsolat elején”, de azok kisebb piknikek voltak

Hogy jut ide egy ferfi ?



2021. szept. 11. 10:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
Ez kicsit zavaros. Együtt laktok?
2021. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
6%

Úgy, hogy nem tudja beosztani a pénzét. Elba***a felesleges, vagy épp túl drága dolgokra.

De ha szereted, akkor miért nem adsz neki jó szívvel? Én például egy bizonyos szintig segítenék a barátnőmnek. Ha meg nem szereted, holnap gyere el piknikezni. 😘 34f

2021. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Nem lényegtelen, mert ha együtt laktok teljesen jogos, hogy együtt kell megoldanotok az üres hütőt, de ha nem akkor nem :D
2021. szept. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Megteheti. Mert ő rinyál, te meg adsz pénzt, mert úgy érzed, hogy jogos, viszonozni illik a meghívást.

Eljutottunk oda, hogy sok nő annyira be van tojva, nehogy pénzéhesnek nézze bárki, hogy inkább elviselik a kihasználást, még ők pénzelik az aktuális pasijukat. Erre rájöttek ám ők is, hogy így is lehet! Van olyan, aki rendszeresen "kölcsönkér", aztán még fel is háborodik, ha a nő visszakéri, mert de ő is meghívta fagyizni meg moziba. Sok nő meg inkább hallgat.

Ez ugyanolyan, mint a hisztivel zsarolás. Sok nő ugyanúgy retteg ettől is, hogy megbélyegzik. Bármilyen _jogos_ panaszt vet fel, a pasija visszadobja, hogy hisztizik, ne hisztizzen, és inkább hallgat.

Egyszerű érzelmi zsarolás.

2021. szept. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
33%

Es miért van kihangsúlyozva a férfi?

Ez egy jellembeli probléma,és totál lényegtel,h férfi e,vagy nő.

Itt a példádban egy férfi.Ebből viszont nem lehet tipizálni.

2021. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Én nem adtam pénzt, de előző barátnői igen. Folyton sirankozik ez nincs az nincs. Nem lakunk egyutt, de nekem több pénzem van
2021. szept. 11. 10:43
 7/21 anonim ***** válasza:
95%
Csak halkan kerdezem meg, mibol gondolod, hogy o egy nagybetus ferfi? Mert a szakalltol meg nem lesz az.
2021. szept. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A masik meg h a kapcsolat elejen nem tudtam belepótolni a közös programokba, (kavezasok, autós séták) mert nem volt penzem, amit mondtam is neki, hogy nincs es akkor nem kene talalkozzunk, de inszisztalt . Azóta en is fizettem ezt azt, kirándulásokat
2021. szept. 11. 10:51
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
nem tudom, hogy jut ide, inkabb az a kerdes, te miert adsz neki es miert engeded, hogy hulyenek nezzen es kihasznaljon??
2021. szept. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Minden problemajaert engem okol, valahogy belesző mindenhova engem , hogy elcseszte a penzet mert ideges volt miattam stb
2021. szept. 11. 10:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!