Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom törni- zúzni kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom törni- zúzni kezd veszekedèsnèl, azt jelenti igazam van?

Figyelt kérdés

Valahányszor valamivel megbánt engem és én sírok, vagy megpróbálom elmondani miért érzek úgy ahogy, nem èrti meg az álláspontom, szerinte csak az èn fejemben van az egèsz. Aztán elkezd csapkodni, és ami épp a kezében van a földhöz csapja. Tört el így már szèk, telefon, üveg...

Én sosem reagálok így még ha mérges sem vagyok, pláne nem amikor a párom kommunikálna.

Egyébként egy nyugodt ember, de ilyenkor nem tudom mi lesz vele. Ezek amúgy jogos dolgok rèszemről, érezheti hogy igazam van és így ellenkezik?


2021. szept. 11. 20:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen emberrel együtt se lennék, aki nem tud normálisan kommunikálni, hanem tör meg csapkod.
2021. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez kizárólag azt jelenti, hogy a párod nem tudja kontrollálni az indulatait. Hajlamos bántalmazóvá válni. Illetve a kommunikációdban is lehet némi hiba… lehet benne mondjuk provokáció.
2021. szept. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt indulatkontroll-zavarnak hívják. Semmi köze ahhoz, hogy igazad van-e vagy sem. Te ne gondold túl ezt az igazságosdit, ő meg kezelesse magát.
2021. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Amint elkezdem magyarázni az álláspontom feláll, és amit èr csapkodja aztán elmegy itthonról...

Felém mèg sosem emelt semmit, mert akkor már nem lennèk itt csak érdekelt ennek a mièrtje

2021. szept. 11. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Majd mikor bezúzza a fejed, nem a miértje érdekel, hanem, hogy ne maradj a közelében.
2021. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Inkább, hogy idegbeteg.
2021. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Remek kapcsolat
2021. szept. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, nálunk is pontosan így kezdődött. Először azt törte össze, ami a kezébe került éppen akkor, rá fél évre engem is bántani kezdett, először még bocsánatot kért, aztán nem is sajnálta, sőt. Rúgott, harapott, üveggel a kezében hadonászott felém. Most ezt Te elképzelni sem tudod, ahogy nekem is mondhattak bármit, nem hittem el.
2021. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem. Azt jelenti hogy agresszív a párom, mindent támadásnak vesz.

Ne azt nézd igazad van-e, a reagálása önmagában gáz.

2021. szept. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
MAradj csak vele, egyszer majd a fejedet csapja a falhoz.
2021. szept. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!