Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A masiknak miért lehetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A masiknak miért lehetnek tele a gondolatai mindenféle rosszal a párjáról, mig nem találkoznak?

Figyelt kérdés

Kb hetente találkozunk.

Én addig általában elvagyok, tudom h van barátom akivel majd találkozom egyutt leszünk, de jo lesz, hiányzik is, várom hogy irjon, örülök ha írt, szóval egyfajta naív rózsaszín ködben telnek a napjaim.


Aztán találkozunk és a párom elkezdi az összes haragját rámzúdítani(addig nem is mondta), kiderul, hogy en valójában idegesítem őt de azinte minden mozdulatommal is, néha alaptalanul megvádol, egy viccemet félreérti, teljesen alaptalanul sértésnek veszi, és zudítja rám voltaképp az utálatot, gyűlöletet, amit letagad, hogy nem utál.


Én általában hatalmasat csalódok, hogy így gondolkodik rólam, hogy akkor en voltaképp illuziókban élek?


És ezt ugy minden héten eljátsza ujabban. Azaz nem mondja el mi lehet emögött valójában, csak a kritizálásokat mondja, hibáztat, de abba is beleköt, ha iszok egy pohár vizet.a mögöttes tartalmat soha nem mondja el. Csak ebben is idegesitem, meg abban is, mindenben.



Mi lehet az oka annak ha vki a párjára voltaképp utálattal gondol amikor az nincs jelen?



2021. szept. 13. 08:19
 1/8 A kérdező kommentje:

Szexszel is próbál "zsarolni".

Nem akar kezdeményezni, azt várja hogy én, miután agyon lehordott mindennek.., aztán ha lesz is szex, letudja gyorsan, és ezt szándékkal.

A szexet is arra használja, hogy "bántson".


Ha meg nekem rosszul esik, kerülöm már elsírtam magam, meg rámfogja, hogy szerintem nem mondhat vélemenyt, nem birom a kritikát, meg ki akarom őt forgatni, hogy ő szemét bántalmazo lenne.



Mindennek mi lehet a mögöttes tartalma, a valódi háttere?(nem mondja el csak kötözködik hibáztat, de hogy miert kötözködik es keresi a rosszat a saját parjában azt nem mondja el.nem is erti a kerdest.szerinte csak véleményez. Igy, hogy teljesen összetör, neki ez csak véleményezés..

2021. szept. 13. 08:25
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez tuti nem normális. Ha csak hetente is találkoztok akkor meg pláne hogy nem ezt kéne zúditania, hanem azt hogy mennyire hiányzol neki és szeret.

Elhiszem hogy esetleg neki rossz hogy csak ritkán taliztok, de ezzel a viselkedéssel csak azt éri el, hogy el fogsz tőle távolodni.

2021. szept. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amúgy megmondanám neki hogy bírom a kritikát, de azt azért nem hogy mindenbe belekössön. Amúgy meg milyen kapcsolat az ahol a másik fél folyton beleáll a másikba. Ez nem kapcsolat.
2021. szept. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem valaki tömi a fejét.
2021. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy valaki telebeszéli a fejét, vagy önállóan ilyen agyhalott. Mindenesetre a helyedben kivágnám, mint a macskát szrni. Ez nem kapcsolat. Minél tovább tűröd, annál jobban leépít mentálisan.
2021. szept. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tömi senki. Azeket teljesen magától kreálja.

A haverjai is általaban csak bólogatnak csórik, mikor pl az exéről panaszkodott.

2021. szept. 13. 12:12
 7/8 A kérdező kommentje:

Jelenleg sem irni sem találkozni nem merek vele. Hogy aztán megint "szidjon"

Biztos vagyok már abban, anélkül is h hallanám, hogy magában azt teszi most is.

2021. szept. 13. 12:13
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert agyilag beteg. Ennél biztosan jobbat érdemelsz!
2021. szept. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!