Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólátok ha találkoznátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólátok ha találkoznátok a barátnőtök exével akiről nem is tudtatok?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 8 hónapja vagyunk együtt, ő velem költözött Szegedre, de régen Budapesten élt. Sokat faggattam hogy hány pasival volt előttem, milyen volt az exeivel, de azt mondta ez a múlt és nem számít. Na most felutaztunk Pestre egy családi rendezvényre. És utána mondta hogy megmutatja a kedvenc helyeit. Na hát az egyik helyen találkoztunk egy pasival akivel azonnal felismerték egymást, kiderült hogy az exe, de úgy hogy jegyesek voltak, a pasi egy igazi ilyen dögös rosszfiú, felhívott minket egy kávéra és olyan dolgokat tudtam meg a barátnőmről amit soha nem gondoltam volna. Pl hogy smárolt csajjal és ilyesmi, meg hogy volt hogy harmadik negyedik embert is behívtak az ágyba amit én soha nem tennék meg. Meg hogy egyszer hirtelen felindulásból vettek két jegyet egy Bécsbe induló vonatra és végül két hetet töltöttek ott együtt. De a legdúrvább a vége volt, mert a pasinak most pasija van és erről a barátnőm is tudott. Hogy titkolhatott ilyesmit előlem? Mikor rákérdeztem hogy miért nem mesélt a szexuális életéről azt mondta hogy azért mert tudta hogy kiakadnék mert picit prűd vagyok. Ja és a pasit az orosz aktentusával szórakoztatta és nevettek hogy az ágyban mikor így beszélt hogy megvadultak (a barátnőm folyékonyan beszél oroszul, de nem tudtam hogy tud akcentust)

2021. jan. 16. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátnőm az exével az ágyban töltött pillanataikról nosztalgiázna miközben épp kávézunk, biztos, hogy nem azon lennék legjobban kiakadva, hogy hármasban is csinálta már. Milyen lény viselkedik így a jelenlegi párja előtt?
2021. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tyűh.... Ez komoly.. Nem lennék a helyedben teso
2021. jan. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy lazán fogod fel, s örülsz, hogy ilyen könnyedén tudnak beszelni a múltról érzelemmentesen, vagy az ilyen csalódások elkerülése végett keresel egy hozzad hasonló lanyt, aki szinten "prud", s boldogan éltek, alázás mentesen

:)

2021. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Uhh.. ez elég megalázó.. na ezért nem kezdek olyan nővel aki tikolja a múltját. ezután helyből kiraknám a lakásból.
2021. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos nekem az összes exem haveri státuszban van és nem zárom ki őket az êletemből, így az mindig a kapcsolatvelején tisztáztam, hogy kik azok, esetleg hány évig tartott és miért nem működött. Fontos volt, hogy ezt az aktuális elfogadja.

De (!) ilyen nyíltan és részletekbemenően sosem taglaltam a múltat, főleg nem hármasban! Ezt elég kellemetlennek gondolnám és azt üzenném semmibe veszem a másikat. Ez így nagyon durva volt.

2021. jan. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Már a kávét sem ittam volna meg velük. Mekkora veréb vagy te.
2021. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!