Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így normális szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Párommal együtt élünk 9 éve, és van három kis gyermekünk(8,5,2 évesek).

Sokszor volt , hogy megbántottam szavakkal , amikor már nagyon felhúzott a kiabálásával.

Ha valamit nem veszek észre, vagy valamit nem úgy csinálok ahogy neki tetszik, akkor veszekszik és megjegyzéseket tesz felém.

Szex kb havonta , másfél havonta van. 400-500 ezer körül keresek , és mindig veszek neki virágot, meg amit szeretne azt megpróbálom neki megadni.

De mindig azzal jön , hogy a szexet nem könnyű a gyerekek mellet össze hozni . Most 33 évesen szeretne visszamenni az iskolába , amit én támogatók és próbálom segíteni . De mégis kevésnek gondolom amit teszek , amikor veszekedik.

Most mi tévő legyek , mert mindennél jobban szeretem , és elhagyni nem szeretném.

Megcsalni biztos nem csal meg , mert nem érdekli senki igazából.

Én vagyok a férfi.


2021. szept. 13. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Normális, gyerekekre néha hívjatok dadát/nagyszülő/rokon hogy legyen időtök kettesben.
2021. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tobbet kene lennetek kettesben, ezt kene megoldanod valahogy.
2021. szept. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Csak a példámat hozom, azt vonsz le belőle, amit akarsz.

16 éve vagyunk együtt. Eleinte szex minden mennyiségben, azt sem tudtam hogy fogom bírni g*civel! :) Később beállt egy normális szintre - heti 3-4. Esküvő, két gyerek, minden terv szerint. Nem volt vékony, tudtam, hogy hízni fog, de nem zavart - tudattam, éreztettem vele, hogy így is szeretem, imádom, így is tetszik. Jöttek a hitel gondok, elúszott a lakás, a kicsi nehezen lett szobatiszta, nem akart a saját szobájukban aludni. Szex két havonta 1, akkor is morgással fűszerezve.

Nem erőltettem egy ideig. Rosszlányokon szereztem önbizalmat. 2 évig jártam el lányokhoz. A kasszán nem érződött, otthon nem derült ki (böngészési előzmények törölve, telefon híváslista tisztán tartva, google GPS kikapcsolva). Lassan helyrerázódott otthon a dolog. A kicsi átszokott a saját szobájukba, visszakerülhettem az ágyamba. Taktika: újra elkezdtem neki udvarolni. Megjegyzéseket tettem neki, éreztettem vele, hogy kívánatos, néha megmarkoltam a fenekét és magamhoz húztam, a szemébe mondtam, hogy "de meb*nálak". Bejött neki a stílus. Az első alkalommal megtettem neki azt amivel rabul ejtettem; kinyaltam, mint menzás gyerek a tejbegrízes tányért. Visszaálltunk a normális mennyiséghez. Ráadásul Ő is odaadóbb lett. Volt, hogy simán lecummantott. Kevesebb a stressz, kevesebb a vita.

2021. szept. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudod aki élvezi a szexet, meg tudja oldani, ha van gyerek, ha nincs (amennyiben nincs orvosi probléma avagy nincs kimerülve).


Besegítesz otthon a gyerekekkel? Például hétvégén amikor nem dolgozik, van, hogy bevállalsz egyedül 1-2 napot, feleségednek legyen ideje feltöltődni? A gyerekeket le tudjátok hétvégére passzolni nagyszülőknél, keresztszülőknél, esetleg fizetősnél?


Amikor veszekszik, mit csinálsz? Meg tudjátok beszélni a dolgokat, avagy mindig engedsz és ráhagyod? Élvezi a szexet, avagy csak miattad csinálja?

2021. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is néha nehezemre esik elengednem magam. Egész nap a gyerekkel “szopok” segítségem nincs. Biztos vannak ősanyák akik ebben teljesednek ki, de nekem a legunalmasabb dolog a világon itthon lenni a gyerekkel, csinálni a soha véget nem érő házimunkát. Nap végére teljesen ki vagyok égve, 10001. nap amikor ugyan azt a rutint végigcsináltam. Legszívesebben csak lefeküdnék a földre és sikítanék, ameddig be nem rekedek, de ezt nyilván nem tehetem meg. Ekkor jön a férjem és szeretne szexelni.... Nekem az szokott segíteni, amikor elmegyünk csak ketten, jópár órára, beülünk egy étterembe, vagy csak kimegyünk a partra inni valamit, mint a tinik. Ez kell nekem legalább heti kétszer, hogy ne bolonduljak meg teljesen.
2021. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek máshogy viselkedne és nyugodtabb lenne , ha gyermekekhez felügyeletetet intéznék , és közös programokat csinálnánk csak mi ketten?
2021. szept. 13. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen!!!
2021. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Eltávolodtatok egymástól, mint férfi és nő...

Vissza kell találnotok, ehhez több kettesben töltött idő kell,

kiszakadni a csak anya és apa szerepből.

Nem könnyű három kisgyerek mellett,de muszáj megpróbálni.

2021. szept. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem vagytok egymáshoz valók. Más ezért nem b.ik össze egy gyereket 2 hónap ismeretség után olyan fiatalon, mert ez a vége.
2021. szept. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!