Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan alakul ki egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakul ki egy olyan párkapcsolat ahol a férfi végez minden házimunkát, a nő meg semmit se? Mindkettejüknek van munkahelye.

Figyelt kérdés

Fordítva, hogy a nő csinál mindent, elég gyakori, sajnos!

De ilyenről még nem hallottam eddig. Szerintetek hogy alakul ki egy ilyen? Esetleg aki ilyen kapcsolatban él leírhatná hogy náluk miért van így, illetve mi a véleménye, tapasztalatai ezzel kapcsolatban.


2021. szept. 13. 15:50
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Érdekes... Nálunk mindent én csinálok a munka mellett, mert a férjemet nem érdekli. Sokszor megbeszéltem vele, de neki nincs igénye rá. Ő ellenne a retekben is. Én meg pont nem!
2021. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Papucs férjnél simán lehet, nem nagy kunszt. Van aki szereti a domináns nőket amúgy is.
2021. szept. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De érdekes, ha a nő csinálja mind meg, az nem papucs.
2021. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Náluk is így van, de azért nem mindent csinálok, csak a nagy részét. Ez igazából csak a munkaidőnk miatt alakult így, párom minden nap dolgozik én meg 24-72-ben. F
2021. szept. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én laktam együtt fiúkkal, lányokkal, és bizony az egyik legretkesebb gyökér az lány volt. Beleszart, mert látta, hogy mi hárman megcsináljuk helyette (mind lányok voltunk abban az albérletben).

Mondjuk mi sem tűrtük sokáig, de amikor robbant a dolog, nem értette mi a baj. Egyszerűen természetesnek vette, hogy más tűr és csinálja helyette. Tehát a nők sem úgy születnek, hogy ez benne van a génjeikben. Én is tudok trehány lenni. De azért az igazságtalanságot azt nem szeretem. Egyik felállásban sem.

2021. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!