Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok a párotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok a párotokkal, ha kiderülne, hogy rákos?

Figyelt kérdés

Jelenleg nem biztos, hogy az vagyok, de sajnos az eredményeim nem jók és az orvosok se mondanak bíztató szavakat.


A páromat nagyon szeretem és nagyon boldogok voltunk idáig. Jövőre lett volna az esküvőnk és igazából jövőre terveztük, hogy gyermekünk is lesz.


Ha beigazolódik azonban nem lehet majd szerintem már gyerekem és kockázatos, hogy egyáltalán életben maradok -e vagy ha igen akkor nem -e újul ki, nem -e lesz baj később megint.


Tudom, hogy elég gondolkodni ezen akkor, ha már biztos, de minden nagyon lassan és vontatottan megy a kórházban lassan és én pedig tépelődöm magamban.


23 éves fiatal lány vagyok egyébként, a párom meg egy évvel idősebb nálam.

Már 3 éve vagyunk együtt és 1 éve vagyok a jegyese.

Igazából az első perctől szeret nagyon és velem tervez élete végéig maradni.


Azonban nem tudom mi lesz, hogy mit tegyek, ha kiderül.

Szomorú vagyok, végtelenül és csak bizakodom.



2021. szept. 12. 10:16
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%

Ha szeretném, akkor igen.


Ha nem szeretném, akkor nem. Viszont támogatnám, akkor is.

2021. szept. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Először is egyáltalán nem biztos, hogy rákos vagy, ne gondolj a legrosszabbra. Tudom, hogy nehéz, engem is beparáztattak egyszer egy pozitív tumormarker eredménnyel, de nem voltam rákos.

Másodszor: fiatalon általában jól kezelhető a daganatos betegségek legtöbb típusa. Sok olyan ismerősöm van, akik helyrejöttek, fiatalok és középkorúak egyaránt és nem is újult ki náluk.

Légy pozitív, másképp nem megy. Azt pedig hadd döntse el a párod, hogy vállalja-e az esetleges procedúrát, vele beszéld meg, ne akarj helyette gondolkozni, dönteni.

2021. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Együttmaradnék vele.

De én a másik oldalon álltam, 33 évesen. 8 hónapot vártam a diagnózisra, esélyes volt az is, hogy valamilyen daganat. Szerencsére nem, "csak" endometriózis.

Amíg nincs a papír a kezedben, a kézzelfogható bizonyíték, addig ne így állj hozzá!

2021. szept. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm!:(

Egyébként limfóma a gyanú.

Több nyirokcsomó is van a nyakamban, 4 db, de egyébként rugalmasak puhák és nem nagyobbak 1 centinél, de azért elég rendesen kitapinthatók.

Az orvos azonban azt mondta, hogy mivel már 4 hónapja nem mentek vissza, mindenképp biopszia kell.

Az eredmény azonban még nincs kész.

Remélem a biopszia kimutatja majd biztosra.

A vérvételem is gyulladást mutat ki sajnos pedig beteg nem vagyok és nem is voltam már hónapik óta.

2021. szept. 12. 10:36
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

A koporsót azért még ne rendeld meg, kár enynire előre ilyeneken gondolkodni. Még nem is biztos, hogy az, a végkimenetele meg pláne nem ismert.


Ha szeretem, nyilván vele maradok. Ha nem, akkor azért ez elég nagy nyűg, akkor valószínűleg nem.

2021. szept. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Én együttmaradnék. Ha nem maradna veled akkor nem szeretett igazán. Ne rá koncentrálj, hanem a gyógyulásra.
2021. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Először is ne parázz, nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni. Lehet, hogy nem is rák.

A válaszom pedig ugyanaz, mint az előzőeké. Ha életem szerelméről derülne ez ki, akkor vele maradnék. Mivel esküvő előtt álltok, gondolom nem csak egy kaland vagy neki, hanem komolyan is gondolná a jóban-rosszban-egészségben-betegségben részt.

A gyerekvállalás másodlagos lenne, az érdekelne csak, hogy meggyógyuljon. Ha ez megvan, akkor lehet a továbbiakon gondolkodni. Örökbefogadáson akár.

2021. szept. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nagyon boldog lennék, ha kiderülne, hogy nincs baj ezekkel a csomókkal. :(

Csak megijeszt, hogy az orvos szerint egyáltalán nem normális és rögtön kérte a biopsziát.


Most hogy belegondoltam én nagyon szeretem a párom én mellette maradnék a végsőkig.

Szerintem, ha az eszemre hallgatok ő is mellettem maradna, csak tudom, hogy sokat sírna és fájna neki, mert féltene és féltem ettől a lelki tehertől.

2021. szept. 12. 11:19
 9/24 anonim ***** válasza:

Én biztosan vele maradnék. De hogy a párod hogy dönt, azt te tudhatod a legjobban, te ismered őt.

Remélem semmi baj nem lesz:)

2021. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
19%
Egy férfi tuti hogy marad. A nők már akkor elszaladnak ha a másik meg van fázva.
2021. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!