Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érintene ez a dolog?

Figyelt kérdés

Egy nagyon komoly, a jövődet meghatározó vizsgára készülsz, de úgy mégy oda, hogy biztosra veszed a bukást.

Viszont mégis átmész. Sikerül.

Majd később egy "jóakaród" megsúgja, hogy a pasid intézte, hogy sikerüljön, gyakorlatilag megvette neked a vizsgát.


2021. szept. 13. 21:12
 1/8 Noren1989 ***** válasza:
53%

Csalódottan, de főleg a "pasim" erkölcsi rendjében.


Szerencsére nincs pasim, szóval ez nem eshet meg 🤔😉🤫

2021. szept. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%

Ti lányok azért elég sűrűn hajlamosak vagytok degradàlni a saját képességeiteket.


A jó akarod meg lehet hogy közben rossz akaró.


A pasid karját meg nem tudom , hogy meddig ér.

2021. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez volt már régebben.
2021. szept. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Oszinten en orulnek neki.

Tudom, h ezen illik nagyon felhaborodni, mert a sajat erodbol kell elerni a dolgokat meg a tobbi duma, de ne legyunk alszentek. Foleg ha egy ilyen fontos vizsgarol van szo. Orulnek, mert egyreszt gondol ram, masreszt meg azert nem hatrany ha egy ilyen fontos vizsga sikerul.

2021. szept. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noren1989 ***** válasza:
#4, elvégre a tudàs alapú felsőoktatàs is csak egy beteg ember allegóriàja, igaz?
2021. szept. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
77%
Először is kideríteném, hogy ez valóban igaz-e, vagy csak az a "jóakaró" kavarja a sz.rt. Ha igaz, akkor nem örülnék neki és csalódnék a páromban, hogy ennyire nem ismer, hogy azt hiszi, nekem ettől jobb lesz. Ha ez egy komoly, jövőmet meghatározó vizsga, akkor azt nekem kell teljesítenem, nekem kell megküzdeni érte. Ha segíteni akar, akkor segítsen tanulni vagy vegyen le más terhet a vállamról, hogy több időm legyen készülni, de ne vegye meg, mert azzal az érdem is semmis lesz a szememben.
2021. szept. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Ha másként nézzük, sok minden egyéb dologért is meg kell küzdeni az életben. Ilyen pl.: egy autó. Sok nő kap autót a párjától, viszont annak sem látják a küzdési értéket.
2021. szept. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülnék neki. Gondolom a pasi is tudta, hogy esélytelen, de akarom.
2021. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!