Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Ha az utcán egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ha az utcán egy férfi "megvédene" titeket egy másik férfitől aki nyomul rátok, akkor megköszönnétek? Esetleg pozitívan érintene titeket a dolog?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 18. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már tényleg védelemre szorulok, akkor persze, hogy pozitívan érintene, ha valaki segít, és természetesen megköszönöm.
2016. ápr. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen megköszönném
2016. ápr. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Én csapdát sejtenék mögötte. Simán összejátszhatnak. Egy kamu-nyomulás vagy támadás, jön a megmentő Lovag és a nyomulót/támadót előre megbeszéltek szerint "nagyon legyőzi" aki erre elmenekül és ettől a nőnek hasra kellene esni.


Alapból a koncepció egy bukás szerintem, az ilyen hősködés nem csajozási célokra van. Ha amúgy is összeillik a megtámadott nő és a védelmező férfi akkor össze fognak jönni, de amúgy ez nem egy nyerő recept. Sokak szemében még rosszabbnak fogsz tűnni, mint a nyomuló, mert rögtön "keménykedtél" ami elég heves természetre és önbíráskodó jellemre utal.


Egy udvarias nő megköszöni, de ennyi. Nem így kell ismerkedni...


Bár ez csak az én véleményem, biztos van akinek így lesz kapcsolata.

2016. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha valóban csak nyomul rám, akkor azt meg tudom oldani magam is. Ha valami valós veszélytől véd meg, akkor természetesen megköszönöm és örülök neki, de nehogy azt várd, hogy majd hálából valaki a csajod lesz vagy lefekszik veled...
2016. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyilván megköszönöm, és komolyan is gondolom.
2016. ápr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de a nyomulástól miért kell megvédeni egy nőt ? Nem képesek erre maguktól is ? Én úgy tapasztaltam, hogy nagyon is azok.
2016. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megköszönnám-e? Igen. Randiznék-e vele hálából? Nem.
2016. ápr. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nem tudnám megvédeni magam a zaklatótól, akkor nagyra értékelném a segítséget, mert sajnos idehaza elég ritka, hogy valaki idegen a másik védelmére kel. Persze ettől még nem mennék el vele hálából randizni, max ha kölcsönösen tetszenénk egymásnak alapból.
2016. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#8


Sajnos ha a támadó "kisebbségi" akkor jobb is nem közbeavatkozni :( Ha sikerül is legyőzni akkor vagy hívja a rokonait és a céltáblájukra kerülssz, vagy rosszabb esetben jön a rendőrség és mehetsz a börtönbe, rádsütik a rasszizmus bélyegét, kirúgnak és talán még pár évet is kapsz... Az életednek vége, mint civil állampolgár... Ilyenkor még a nagyon erős férfi is kétszer átgondolja a gyengébb meg elmenekül.

2016. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!