Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyk-n többet tudok beszélget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyk-n többet tudok beszélgetni mint a saját párommal. Ez normális?

Figyelt kérdés

Rengeteg olyan van ami itt erdekel, szeretek válaszolgatni is stb.


Barátommal meg az általanos temák mikor melyik betegsege, a munkája, a(enyhe)féltékenysége, kritázalási, jövőtervi egyeztetések család,stb stb.



De feltünt az h nekem csak a gyk is bőven érdekesebb mint a párom.

Itt ki tudom adni a gondolataimat is tobb véleményt tanácsot vagy együttgondolkodast kapok es nem lecseszéseket mint tőle, és bőven több belso gondolatokrol harcokrol olyan dolgokrol olvasok amik másokat érintenek, a barátom bőven kevesebbet nyujt intellektuálisan.


És utálja hogy gyk zom.


De amikor arra kényszeritene hogy legyek csendben tv zünk(mikozben csak hetente találkozunk..), inkabb kimegyek gyk zni.tv-zzen egyedul. Neha nem is ertem minek menjek át. De ha eljövök abbol balhe lenne hogy nem tudok vele megmaradni.



#tv gyk
2021. szept. 14. 15:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Szomorú, ha ez így van ahogy írod. Ugyanakkor nem tudom mivel jobb itt ellenni, mivel itt mindenki anonim, nem pedig élőben találkozol, nem látsz arcot és nem tudsz nevet sem társítani feltétlen.
2021. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem kapcsolat. Ha neked rossz így akkor egyszerűen szakíts vele.
2021. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem kapcsolat...
2021. szept. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális.

Mondd, miért vagytok együtt?

2021. szept. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért vesztegeted az időt egy ilyen fostenger kapcsolatban, amikor ennél egyedül is milliószor jobb.
2021. szept. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Nekem kell is h anonim legyen a fentit se mondanam el neki abbol is balhé lenne, baratok atb elott meg nem járatnám le magam féltétlenül a gondjaimmal a párommal vagy stb.


4 valahogy összejöttünk.kialakult köztünk ez az.aztan a sodrása a dolgoknak.



De amig itt rengeteget irok(ez csak a ma), addig vele ossz vissz annyit lehetett csetelni h lement a boltba es vesz ezt azt.

Amugy meg elvan.se gondolata nincs hozzam se témája, en meg már nem erolkodom h neki irjak.

2021. szept. 14. 15:46
 7/22 A kérdező kommentje:

Beleuntam hogy allansoan en temázom interakcio nelkul.

Pl en ma elmeséltem min nosztalgiáztam. (Ami kifejtheto ís lehetett volna őt érintő is, elmondhatta volna benne mik vootak vannak, vagy simán nyugtazhatta is volna legalább)de még annyit se reagalt ra, hogy aha vagy vmi.

Hanem magárol irta h boltban van.



Számtalan temámat elintezi pl azzal is hogy"jah"


Ez már nekem egyenesen primitívséget is tükröz meg irritál is mikor ezt kapom hogy jah.

Legutobb ki is javitottam h azta akartad irni esetleg hogy igen te is igy gondolod?

2021. szept. 14. 15:50
 8/22 A kérdező kommentje:
*reakcio nelkul
2021. szept. 14. 15:50
 9/22 A kérdező kommentje:
Ellenben ha ide kiirtam volna h te min tudnál most nosztalgiázni tobb választ kaptam volna. Mint a nagy budös semmi a páromtol..
2021. szept. 14. 15:52
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes lenne inkább keresni valakit, akit jobb társaságnak tartasz egy marék molylepkénél...
2021. szept. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!