Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tudom bizonyítani neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudom bizonyítani neki hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Vasárnap óta mindenen felkapja a vizet a párom, nemrég óta vagyunk együtt és most hétvégén megjött neki nagyon durván és azóta minden félreérthető mondatomba beleköt megsértődik és veszekszünk :(


Nagyon félek attól, hogy ebből most szakítás lesz, pedig nagyon szeretem még mint soha senkit :( És tudom, hogy ő is szeret, tegnap délelőtt még írta hogy szeret délután meg félreértett valamit és alig beszélt hozzám. Menni akartam elé a munkahelyére, mondta 6 szor hogy ne menjek, este meg azt vetette a szememre, hogy miért nem mentem :( aztán megint elindultam otthonról este , de mondta forduljak vissza most már.


A problémája hogy nem fejezem ki szerinte eléggé hogy szeretem, hogy tudom jobban bizonyítani neki? Pl ezen a héten lett volna lehetőségünk többször találkozni de azért amig külön élónk nem egyszerű minden napot együtt tölteni, mondtam neki egy félreérthető mondatot hogy találkozzunk szerda vagy csütörtök most vagy akár mindkettő, de ezen megsértődött, ha reálisan nézem és csak annyit írtam volna találkozzunk két nap is , akkor nem lenne semmi, de hülyén írtam le neki.


Mit tegyek most? Hogy bizonyítsak? Ma megyek elé, viszek virágot de ez semmi, igazából minden nap mennék elé virággal most ezen gondolkozok.


31 F


2021. szept. 15. 09:11
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Gondolkozni alig tudok olyan gyomor idegem van tegnap óta
2021. szept. 15. 09:12
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Bocs Tesó, de amikor a szeretet ennyire bizonygatni kell, az a Palóc álmoskönyvek szerint nem sok jót jelent. A leírtak alapján eléggé kötekedővé vált a párod. Amikor teljesen mindegy mit csinálsz az pont nem jó - az rossz előjel.

Ne menj le kutyába. Ne bizonygass! Egy kapcsolat két EGYENRANGÚ emberből áll, itt már alá és fölé redneltség van. Te vagy alul. Mélyen!

Fogadd el, hogy elveszíted. Engedd el.

Akármilyen fájdalmas ezt hallani, de az ilyen nő egy érzelmi manipulátor. Nem csak most, ez a későbbiekben is irgalmatlan nagy problémákat fog eredményezni. Ebből a kapcsolatból inkább menekülj.

2021. szept. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
92%
Ne legyél nyomoronc, az kezdésnek elég is lesz. Második lépés az ajtónyitás, aztán lendületből "eltávolítani".
2021. szept. 15. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

A múltkor még ő mondta, hogy ilyenkor nagyon gyagya ha megvan neki, és most is csak ezt látom, hogy ezért csinálja, de ő most ezt nem látja be én meg nem akarom ezzel rontani a helyzetem.


Előző kapcsolata nagyon rossz volt állítólag és gyorsan összeköltöztek.... most összeköltözéskor könnyű azt mondani, hogy legyenek együtt, meg ez nem is téma hogy hányszor találkoznak egy héten. Hogy tudnám annál jobban kimutatni hogy szeretem mint hogy mondom neki és ha együtt vagyunk kimutatom, ő mondta boldog velem, velem megnyugszik, ilyenkor nem tudom mi van , mert amúgy nem ilyen, és ezért se értem, hogy egy félreértett mondat miért számít ennyire. Mert szerinte csak beszélek, de nem cselekszek.

Amit tudok mondani, hogy minden nap várom a munkahelye előtt majd egy virággal. Ettől talán elhinné, hogy nem csak beszélek, de ehhez az kell hogy egyáltalán szóbaálljon velem.


Tudom hogy az álmoskönyv szerint nem sok jót jelent és elég kötekedővé vállt, de szeretem és majd kettéhasad a szívem ilyenkor :(

2021. szept. 15. 09:30
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Úristen, olvasd mar el a kerdesed, mint kivulallo!

En is a hisztisebb nok koze tartozom, de ez a no botranyos. Ertem en, hogy szereted, de gondolkozz mar racionalisan. Szerinted az normalis, hogy te menni akarsz a munkahelye ele, o 6x elmondja, hogy ne, aztan meg neki all feljebb, hogy miert nem mentel es te vagy a hibas? Te meg el is indulsz hozza ezek utan? Mi vagy te, labtorlo?

Azt mar nem is velemenyezem, hogy nem pont azokkal a szavakkal irtal le valamit ahogy o szerette volna es ebbol is balhe lett. Az a legszomorubb, hogy te is elhiszed hogy te vagy a hibas. Igaza van az elsonek, te itt mely elnyomasban vagy, a no kb akkor rug beled ha akar, o is tudja, hogy barmit megtehet veled mert a pincsije vagy es ezert nem is tisztel. Ha ezt a szituaciot meg akarod forditani, akkor nehogy viraggal menj hozza, hanem erelyesen es szigoruan magyarázd el neki, hogyha menstrual sem banhat igy egy masik emberrel, te ezt neki nem fogod meg egyszer elturni,mert aki teged szeret az nem banik igy veled. Hidd el itt o is be fog sz.rni ettol es kicsit eszbe fog kapni. Ha nem rakod a helyere ra fog noni a fejedre es garantalom, hogy minden egyes napod gyomorgorccsel teli lesz, hogy mar megint mit b.sztal el.

2021. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem egyenrangú a kapcsolat.

Csaj bipolàrisnak tűnik - nekem is volt hasonló élményem , fejre is àllhattam volna, minden rossz volt


Te meg egy olyan papucs típusnak aki beleèli magát a dolgokba, az ilyeneken szoktak keresztülgàzolni.

2021. szept. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

A csaj egy hisztis p*csa, azt se tudja mit akar, de megőrül, ha nem kapja meg... te meg lemész kutyába és viszed neki a melóhelye elég a virágot, hátha nem rúg beléd és méltóztatik hazavitetni magát.

Hát te tudod... Nő vagyok amúgy.

2021. szept. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy tökéletes vagyok, nyilván mondok néha hülyeségeket, mint itt is félreérthetően mondtam valamit, oké, elismertem neki, nem vitatkoztam rajta.... de ez is kontextusban már nem félreérthető. Aztán jött azzal, hogy csak beszélek de nem cselekszek, eddig minden héten szerdán találkoztunk , múlt héten volt először lehetőségünk hétvégén is együtt lenni és együtt voltunk végig, eddig a maradék napokon nem ért rá sose mert vezetett (a többi hétvégén beteg volt, hazament....) szóval csak az első alkalom hogy ez van és rögtön megkapom hogy nem férfias hogy nem mondtam hogy találkozzunk. Arra is megkaptam, hogy ha komolyan gondolnám hogy szeretem akkor tegnap hiába mondta hogy nem akar látni hatszor , mehettem volna és még örült is volna.
2021. szept. 15. 09:44
 9/26 A kérdező kommentje:
Hamarabb jött meg a mensese azt mondta és nagyon durván vérzett amikor nálam volt és nagyon durván fájt a hasa, szóval köze van ennek a dologhoz, de ezt tudhatná ő is , mint már mondta, mert mondta hogy nagyon gyagya volt vasárnap is. Csak vasárnap óta megy ez a cirkusz amióta megjött neki.
2021. szept. 15. 09:46
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ne hari, nőként mondom, hogy egy menstruációra nem lehet mindent ráfogni! Igen, fáj, meg görcsöl, meg kívánós vagyok esetleg. De nem kötök bele minden xarért abba, akit SZERETEK. Egy dolgot nem tűrök ilyenkor, a szexszel cseszegetés, de szerencsére ilyen érzékeketlen tapló pasim még nem is volt. Minden más csak duma. A nőd ki fog készíteni téged idegileg teljesen.
2021. szept. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!