Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lánynak kellene átmenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lánynak kellene átmenni a barátjághoz ha a fiúnak kell bizonyítani, hogy valóban szereti a lányt?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt. Eddig nem nagyon mutatta ki tettekben, hogy szeretne, csak szavakban, de akkor se valami romantikusan. Mondtam neki, hogy szeretném már ha kimutatná, hogy valóban így van... de erre csak azt mondta, hogy akkor menjek át. Én szerintem ha bizonyítani szeretne úgy kellene, hogy ő jön be és ne én menjek (50 km van koztunk de egy suliba jarunk o koleszos).

2015. jan. 24. 18:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
9 hónapig mit csináltatok??
2015. jan. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Uuuu de ismerős helyzet... csak nálunk én voltam az aki nehezen mutatta ki, hogy mit érez.


Nem direkt csinálja hidd el. Ő ilyen.


21L

2015. jan. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
9 hónapig kb elhalmoztam apróságokkal. Mondani mondta, hogy szeret. Puszilgat, ölelget de különösebb tettei nincsennek. Azt teszi amit a szülők mondanak.
2015. jan. 24. 18:32
 4/22 A kérdező kommentje:
Ezem lehet valahogy változtatni?
2015. jan. 24. 18:32
 5/22 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy romantikus vacsit akar neked szervezni, meg megnéztek egy filmet, aztán meg valami...:) Amúgy hát, én nemtom. Meg amúgy, hogyha szeret téged, azt gondolom, érzed. Mondjuk az is lehet, hogy esetleg nem bírja rendesen kifejezni, vagy úgy, ahogy ő szeretné, vagy mondjuk nem tom, szégyellős, és akkor a "saját terepén" nem érezné olyan furán magát, hogyha ott bújnátok jól egymáshoz --- már most ezt sima ölelés szintjén is értem, tehát nem feltétlenül egyéb:)
2015. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
De ha puszilgat meg ölelget, azt kifejezi. Mit vársz tőle, hozza le a csillagokat? Kimutatja ,nem? Hát akkor? Egy kapcsolat -márhogy egy szerelmi - nem csak szexből áll.
2015. jan. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nállunk nem is a szexből áll. Nem várok tőle sok dolgot. Van bérlete. (4 hétig 3* láttam mikor bementem)Jó lenne önszántából eljönne ilyenek. Nem kell neked ilyen olyan ajándék.
2015. jan. 24. 18:44
 8/22 anonim ***** válasza:

Pont azt akartam én is kérdezni.


Puszilgat, ölelget...


Mit várnál? Meg milyen apróságokkal halmoztad el?

Azt várod, hogy ezentúl vegyen neked kis apróságokat mert eddig te vettél?

2015. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nem dehogy. Nem olyan apróságok. Pl.: rajzoltam neki, videót csináltam amit dvd-re húztam, focilabdát vartam neki, kaját szoktam neki venni meg ilyen csináld magad cuccok
2015. jan. 24. 18:51
 10/22 A kérdező kommentje:
És nem várom el, hogy ezeket ő is megadja, és tudom h el van kényeztetve. Csak ilyenek h bejön ha már van bérlete hoz valami filmet stb.
2015. jan. 24. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!