Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy csókkal be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy csókkal be tudom bizonyitani, hogy szeretem?

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 13:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egy csók anyagi szerelmet bizonyít. Legalábbis az alapelméletem szerint. Bizonyítani egy öleléssel, de akár egy pillantással is lehet. Ha hinni akar akkor meglátja az érzelmeidet. Szerintem legalábbis. Hisz mindenki azt vallja szinte hogy a szem a lélek tükre.
2014. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy vágysz rá igen. A szeretetet, ahogy előttem leírták, öleléssel lehet pl.
2014. dec. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Jones. válasza:
33%
Mmmm....be! :)))
2014. dec. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nem. Megcsókolni bárkit meg lehet. Azzal inkább bizonyítod, hogy mellette állsz és figyelsz rá.
2014. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
0%
Igeen!! :)
2014. dec. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Természetesen igen. Ha egy lány megcsókolna engem (ilyen még sajna nem volt), akkor kétmillió százalék, hogy szeret engem, különben nem tenné. Összefoglalva, ez visszafelé is igaz.


Csók + őszinte érzelmek + elmondani hogy szereted + "csak ő kell és senki más" = őszinte szeretet/szerelem

2014. dec. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egy csók miatt az illető össze lenne zavarodva. Nem értené és akkor hogyha mégis értené lehet hogy ő ezt nem akarná. Szerintem: Legyél a barátja, beszélgess vele (ha nem mersz beszélni vele szemtől szembe akkor közösségi oldalon), érd el hogy bízzon benned! És utána már szerintem nem lehet kétségbe vonni azt hogy ő fog téged megcsókolni. Remélem nem késő írtam.
2014. dec. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!