Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan várja el ezt tőlem párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan várja el ezt tőlem párom?

Figyelt kérdés

Nyár elején covidos voltam, nem tudom emiatt-e de azóta gyakran fáradt vagyok. Ezzel párhuzamosan akkori munkahelyemen lejárt a szerződésem, amit a táppénz miatt nem hosszabbítottak meg.

Pár hete egy gyárban dolgozom mert egyenlőre nem találtam mást.

Ha délelőttös vagyok a korai kelés miatt nagyon fárasztó. Meg maga

a munka is. Délutános héten alig van időm.

Takarítás, mosás, lányomnál kisunoka oda is megyek hetente.

Mindezt hét közben, hogy mire párom hazajön már ne időzzek ilyesmikkel.

Pont ez a probléma hogy ő péntek kora délutántól hétfő reggelig van itthon mert egy tőlünk messzebb lévő városban dolgozik.

Én pedig mindig szombat-vasárnap vagyok itthon.

Tehát főzésekre nekem is hétvégén lenne időm.

Ő mire pénteken haza jön, nagyon fáradt vagyok. Fizikálisan is lemerít a munkám sajnos. Szombaton szeretnék/muszáj főzni hiszen az is több óra elfoglaltság az ő igényeit figyelembe véve.

Párom péntek kora délután hazajön és vágja a pofákat miért nincs ebéd.

Már szóvá is tette hogy én itthon vagyok hétközben nem úgy mint ő, igazán főzhetnék mire haza jön. Ezt a kijelentését nagyon igazságtalannak tartom, hiszen én valóban itthon alszom, mégis ugyanúgy dolgozom mint ő hétközben.

Egyre inkább elegem van a főzési elvárásából, ha dolgozom nekem erre se időm se kedvem. Segítsetek kérlek, igaza van páromnak ebben az igényében felém? 49/nő


2021. szept. 15. 10:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Rendeljetek. Hozzatok menut.


Vagy birjátok ki h ez ilyen idoszak es aktivan kerressetek allast

2021. szept. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Ha te nem érsz rá, akkor főzhet a párod is amikor otthon van, manapság már internet segítségével is meglehet tanulni főzni, ne mindig a nőtől várja el, hogy legyen kaja.

Ha éhes és ráér csak megtud ennyit tenni.

2021. szept. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 De La Cruse ***** válasza:
0%

A munkád a fontosabb vagy a párod akinek igent esküdtél?

Meló lesz még bőven.

2021. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem muszáj órákig senyvedni a konyhában, ez tévedés. Ha csávónak több órás készítést igénylő kajára van igénye, akkor nyugodtan megoldhatja magának is. Jó, tudom te nem az a korosztály vagy, aki nagyon ki mer állni magáért a ház urával szemben, de nem muszáj teljesen becsicskulni sem. Havi 1-2x főzz nagy adagokat, porciózd ki és fagyaszd le. Ha őfelsége jön haza, akkor 10 perc mikrózás és már ehet is. A rendelés sem rossz ötlet. Szét kell nézni, vannak nagyon jó helyek, ahol már 1500Ft körül teljes menüt adnak, leves, második, akár még desszert is.
2021. szept. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Amíg távol van hét közben, hogy oldja meg az ebédet és a vacsorát?
2021. szept. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Tudjátok nem az a baj hogy nem tud főzni, mert pár kaját tud.

Hanem az hogy elvárja hogy főzzem, így szokta meg. Családjában a

nők főztek, ahogy volt párja is.

A nagy adagos főzés majd mikrózás jó ötlet lenne, páromnál sajnos ez

sem működik. Nem szereti a mikróban újramelegített ételeket.

A rendelés sem az igazi, drága ha olyan adagot rendelek ami páromnak elég. Nagy adagokat eszik.

Alapvetően vele szemben a főzés lenne megoldás, különben azt mondja én egész héten itthon vagyok vele ellentétben. Holott ugyanannyit dolgozom munkahelyen. Másik, én elvagyok szendvicsen, ő igényli a főtt ételt jobban.

2021. szept. 15. 10:50
 7/29 A kérdező kommentje:
5-ös, visz magával abból amit szombat-vasárnap főzök.
2021. szept. 15. 10:51
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Főzzön ő is. Milyen alapon várja ezt el csak tőled?
2021. szept. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

7


Azt írtad, hétfő reggelig van otthon. Ezek szerint azt eszi hétfő, kedden, szerdán és csütörtökön ebédre, amit előző héten szombat-vasárnap főzöl?


Akkor akkora nagy gondja mégsem lehet az ételek újramelegítésével.

2021. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Azon a helyen, ahol hét közben lakik, lenne lehetősége főzni magának?
2021. szept. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!