Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt jogosan várja el tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt jogosan várja el tőlem a barátnőm? 16/F

Figyelt kérdés

A barátnőm öccse abba a suliba jár mint én.

Sajnos lúzer a srác.

A barátnőm "rámparancsolt" ,hogy segítsek neki az iskolában beilleszkedni.


Miért kéne nekem a barátnőm öccsét patronálnom?

Szerintem elég nagyfiú már ahhoz ,hogy egyedül intézze a dolgait.


Azt akarja ,hogy vegyem be a haveri körömbe az öccsét.


2011. nov. 8. 19:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez árukapcsolás. Nem tisztességes.
2011. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem illendő kedvesnek lenni a rokonsággal, úgyhogy, simán lóghatsz a sráccal :) Sőt, ez bejönne a csajnak is!
2011. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
szerintem csak ártanál neki ha istápolnád... x egy beszélgetés hogy vagy ő lesz erős vagy aki mellete van, de mivan ha egyszer egyedül lesz?
2011. nov. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
"lúzer a srác"? Csak nem te vagy a HVCS, hogy nem tudsz egyszer-egyszer odamenni hozzá, hogy "heló, mi van veled"?
2011. nov. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogosan várja el, de mondjuk én biztos szájba vernélek, ha lelúzereznéd az öcsémet...
2011. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De oda tudok menni hozzá ,hogy "hello mi van veled?" csak nem értem ,hogy miért kéne vele barátkoznom csak azért mert a nővére a barátnőm.
2011. nov. 8. 19:50
 7/14 anonim ***** válasza:
74%
Mert a barátnőd megkért rá. Gondolom a barátnőd szereti az öccsét, te meg szereted a barátnődet, úgyhogy ez igazán nem nagy áldozat. Szerintem.
2011. nov. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Még az is lehet, hogy jó fej a srác.
2011. nov. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy ahogy a párkapcsolatnál, a barátság sem megy parancsra. Ha ismeri az öccsét és nem szimpatikus neki, akkor hogyan kellene ezt erőltetni?
2011. nov. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Úgy látszik kicsit el vagy szállva magadtól. Lehet hogy a hátad mögött a te baráti köröd is lúzernek tart. Vagy pedig folyton téged szapul a baráti köröd,és attól félsz hoyg az öccse nagyobb király lesz mint te, aztán meg vissza mondja a barátnődnek hogy mekkora egy homérosz papucs vagy. Na mindegy Te tudod, de mindig annyit várj a másiktól mint amennyit te is adtál neki:) (persze ez nem igaz, mert sokszor annyit se kapsz vissza), és sajnos az ilyen bunkók miatt tart itt a világ, ahol. Részben árúkapcsolás, részben igazad is van. Hány éves az az öcsike?
2011. nov. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!