Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen karakter az ilyen pasi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen karakter az ilyen pasi?

Figyelt kérdés

Lassan egy éve együtt vagyok a barátommal, akit egy egyszeru embernek ismertem meg, akiröl azt hittem, hogy legalabb az enyem lesz, nem palyazik rá ezer nö es igazan szerelmes is lettem bele.

Aztán szép lassan láttam, hogy rengeteg nöi ismeröse van es bevallotta egy vita soran, hogy ”sajnos minden nö csak szexet akar” senki nem látta benne, hogy kapcsolatra alkalmas, de viszont rendszeres szexualis kapcsolatot tartott fenn néha szerintem párhuzamosan több növel is, akiket eznem zavart mert nem akartak semmi mást töle, pedig szerintem arra vágyott, hogy egy nö bele essen es felvállalja, hozzá költözzön es vegye át a fakanalat.

De ez nem törtent meg, viszont hívogattak magukhoz, igenyt tartottak a szexualis szolgalataira, lelki szemetesládái voltak es régi ismerösei, nem új nök ( újakat is folyamatosan cserkészett, ahogy engem is), egyik ezek közul a nök közul peldaul a szomszednöje akit ket evtizede ismer, es arra gondolok, hogy miert ne kavarna ezekkel a nökkel mikor raer mert szeritnem barmikor felugorhat ezekhez.

Nem akartak vele kapcsolatot, mert folyton penzhianyban szenved, nem tudja a penzt kezelni, folyton masokat lejmol, sirankozik, nem igazan felvallalható, eleg igenytelen a kulsöje is. Szexben jó.

Azt mondta, hogy nem art, ha van 2-3 nö, mert akkor valaki mindig ráér.

De velem komolyan gondolja, szeret es nem csalna meg stb, de igaz lehet ez, ezzel a mentalitással?



2021. szept. 15. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem akartak vele kapcsolatot, mert folyton penzhianyban szenved, nem tudja a penzt kezelni, folyton masokat lejmol, sirankozik, nem igazan felvallalható, eleg igenytelen a kulsöje is. Szexben jó.


Ha neked ő így OK, pénzeled, nem gáz, hogy az utcára nem mennél ki vele, akkor tartsd meg szeretőnek.

2021. szept. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Ha átmész mellette egy aggódós kíngörcsbe akkor valoban lemész a szexpajti azintre nala.



Egy ffi azt a nőt aki boldog laza, vidam nem gorcsol hanem MEGÉLI a kapcaolatot es bizalmat ad, azt nagyon megbecsulik, ha jó is persze az ágyban.


Egy kingörcs nőből meg nagyon hamar lapat lesz.

2021. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*szintre
2021. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexkapcsolatra való. Ezt a többi nő már felismerte.
2021. szept. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
40%

A lúzer pasiknak van egy előnye. Más nők semmit sem akarnak tőle, csak kihasználni. A férjem 28 volt, mikor összejöttem vele. Előttem többnyire prostikhoz járt, egy rövidke kapcsolata volt. Mindenki haverként tekintett rá. Amúgy tök okos, művelt pasi (néha már idegesít, hogy mindent tud), tök vicces (sokszor besz...rok rajta), nem erőltetetten, nem ez a stand up comedy, hanem csomószor van olyan beszólása ami haláli. Nem mondom, hogy szupercsinos, inkább az elmegy kategória. Imád, szeret, értem él .... mi kell még? 16 éve együtt vagyunk. Esküvő, 2 gyerek, minden megvan. Ügyesen intéz dolgokat, odafigyel rám, a gyerekekre, tanul velük. Segít a házimunkában, jól keres (400000 a környékünkön, Nógrádban kifejezetten jó) én nem is dolgozom mellette. A szex is szuper ... főleg, ha használja a nyelvét. Igazi álomférj és tudom, hogy a barátnőim nagy része is pont ilyen pasit keresne, de úgysem nyúlná le egyik se.

Hidd el a nők tiszteletben tartják a másik kapcsolatát és nem fognak nem független pasit lenyúlni. A pasi meg akármit akarhat, ha a nők nem akarnak tőle semmit. Én nyertem. Érzelmi szinten arany életem van!

2021. szept. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%
😄 Remélem csak trollkodsz, nem vagy ennyire vak.
2021. szept. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő kérlek egy Gigolo. Szórakoztatja a nőket, ezért anyagi támogatásban részesül de pl. férjnek, élettársnak nem való, és kb. 1000%, hogy melletted is csajozik. Kutyából nem lesz szalonna, vagy hogy mondják.
2021. szept. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tehat akkor nem alkalmas azert sem kapcsolatra, mert hütlen?
2021. szept. 15. 11:18
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért sem. Nekem azért sem felelne meg, mert nem pénzelek senkit, illetve ha igénytelen, akkor nem szeretnék vele szexelni sem.
2021. szept. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik pasinak párhuzamosan több szexkapcsolata van/volt, az az életben nem lesz hűséges.
2021. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!