Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők/lányok többsége tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők/lányok többsége tényleg ennyire a lentebb jellemzett karakterű embereket keresi?

Figyelt kérdés

Rólam:


- 21 éves vagyok, vékony testalkatú, 178 cm magas, (Nem vagyok sportos)

- Önbizalomhiánnyal küszködök, (Gyerekkori és középiskolai verbális zaklatás miatt, tanulótársak részéről, emiatt nehezen barátozok új emberekkel)

- Átlagos külsőm van, se helyesnek se rondának nem tartom magam arcra,

- Introvertált vagyok, és eléggé magamnak való,

- Biszexuális vagyok (bár ezt sokan nem tudják rólam, de van pár feminim tulajdonságom, például érzelgős vagyok)


Akárhányszor próbálkoztam egy lánynál, többféle ismerkedési stratégiát alkalmazva, egyszer se jött össze semmi komolyabb egy csóknál, az is csak szánalomból, mert elmondtam a lánynak, hogy még nem csókolóztam soha.


Azt vettem észre, hogy a lányok általában az alábbi srácokat favorizálják:


- Legyen magabiztos kiállású, picit egoista és lenéző, de nem túlzottan

- Legyen jó kondiban, és sportoljon valamit, viszont ne feltétlen legyen egy izomállat megjelenése

- Az állvonala legyen határozott és erős megjelenésű,

- Legyen népszerű (helyileg, egy adott társadalmi közegben stb.)


Nem panaszkodom, elfogadom a sorsom, hogy valószínűleg egy macska mellett fogok megöregedni, viszont nem értem, hogy a legtöbb nőnek miért éppen az a férfiideálja, amit én fentebb leírtam. Ösztönök? Evolúció? Megfelelési kényszer a társadalomnak?



2020. jún. 29. 22:45
1 2 3 4 5
 1/50 A kérdező kommentje:
Hangsúlyoznám: Nem kioktatást kérek, hogy változzak meg, tisztában vagyok azzal is, hogy hogyan tudnék magamon változtatni, viszont én - ezt kivéve - jól érzem magam a bőrömben, a tanulmányaimban is elég sikeres vagyok.
2020. jún. 29. 22:47
 2/50 anonim ***** válasza:
58%

"Az állvonala legyen határozott és erős megjelenésű"


Ez itt a legfontosabb. (majd mingyá' le leszek pontozva, pedig ez így van)

2020. jún. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 A kérdező kommentje:
Én nem pontozlak le. :D
2020. jún. 29. 22:50
 4/50 anonim ***** válasza:
91%
Valószínűleg te sem a "megfelelő" lányokhoz vonzódsz. Jöttök mindig ezzel hogy a lányoknak a bunkó, egoista pasik kellenek. Persze van egy csomó lány akinek igen. Na próbáld meg az olyanokat megtalálni akiknek nem ez kell. Valószínűleg az a lány is hasonló tulajdonságokkal rendelkezik mint te (félénk, nem kedveli a nagy társaságot....stb)
2020. jún. 29. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
73%

Rólad:

-az ideálos egy szopós szájú vasalt, seggig érő hajú pitsa

-legyen vékony természetesen

-sminkeljen, meraznőies'

-starbucks és iphone

-legyen bújós és nyalja a valagad, legyen introvertált, mert akkor (gondolod te) nem fogja más lenyúlni.


A férfiak tolják ezt a nőknek az izmos meg a népszerű kell dumát, de ha megnézem azokat a nőket, ami nekik tetszik, ugyanúgy egy kaptafa az összes.

2020. jún. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

4# Pont nem egy hozzám hasonló lányt keresek, mivel:


- Az ilyen fajta lányok általában nem igazán szépek, és hát nekem is van egy szépségideálom, amiből nem engedek, csak azért, hogy legyen egy barátnőm, aki bár belsőleg hasonló hozzám, viszont külsőleg egyáltalán nem vonzó.


Amúgy ki írta, hogy a lányoknak csak a bunkó és egosita pasik kellenek? A bunkót alapból bele se írtam, max Bivalybasznádon van esélye, a tipikus "falu bikájának" olyan stílussal, de egy normális közösségben aligha. Az egositás részt pedig értelmez, alapvetően mindenki egy picit egosita, ha Freud munkásságából indulunk ki, csak van aki kevésbé mutatja ki, van aki meg inkább.

2020. jún. 29. 22:58
 7/50 A kérdező kommentje:
#5 Próbálom értelmezni a válaszodat, hogy pontosan mire gondoltál, de nekem picit zavaros. Ki tudnád fejteni mégegyszer?
2020. jún. 29. 23:00
 8/50 anonim ***** válasza:
89%
#6: Freud megállapításainak és módszereinek nagy részét már életében meghaladták mások, tanítványai, követői stb. Csak szólok.
2020. jún. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 A kérdező kommentje:
8# Persze, mint ahogyan majdnem minden létező filozófus teóriáját. :D Voltak Freudnak hibás módszerei, de az Egót elég jól meghatározta.
2020. jún. 29. 23:03
 10/50 anonim ***** válasza:
72%
A határozottság és magabiztosság tényleg fontos, valamint hogy szeressen sportolni, mert én is szeretem csinálni, és ne fújja el a szél, bármikor fel tudjon emelni, és meg tudjon védeni bármikor.
2020. jún. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!