Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti elvárjátok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elvárjátok, hogy már a kapcsolat elején a párotok a csaladotoknál saját maga vegye ki a hűtőből a kaját, innivalót, ha szeretne enni ill. inni?

Figyelt kérdés
Én ezt eléggé tiszteletlen, pofátlan dolognak gondolom. Mégis forgatja a szemét mikor azt mondom, hogy én az ilyen helyre náluk nem nyúlok be, max akkor ha csak ő van otthon. Még ha egy éve lennénk együtt, akkor sem.

2021. szept. 15. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Én a saját szüleimnél se szeretek csak úgy turkálni a hűtőben, mert én se díjaznám, ha valaki turkálna az enyémben. Függetlenül attól, hogy valaha ott laktam, és abból a hűtőből szolgáltam ki magam. Akkor egy kvázi idegennél miért kellene vagy lenne elfogadható?
2021. szept. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk úgy működik, hogy nyilván az ebédnél, amikor együtt eszünk, nem kell ilyeneket csinálni, de ha azon kívül akar enni-inni, akkor igen, megmutatok mindent, hol talál, és kiszolgálja magát. Szóval egy egésznapos vendégségnél azért ne nekem kelljen ugrálnom fél óránként, ha inni szeretne... Most mi van abban, hogy benyúl valaki egy hűtőbe vagy szekrénybe pohárért/tányérért?
2021. szept. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd én ugrálok neki, igen. Csak kibírom valahogy, hogy két kólát öntsek neki... Idegen helyen én se nyúlkálok a hűtőbe, legyen az az ő családjánál akár.
2021. szept. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

En laktam anyosomekkal (lany vagyok) es kiszolgaltam magam a hutobol

Bar nalunk ot is nekem kellett kiszolgalni😀

2021. szept. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ott lakni meg néha ott ebédelni teljesen más.
2021. szept. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy vendégtől sosem várom, hogy szó nélkül szolgálja ki magát. Néznék is egy nagyot, ha valaki vendégségben csak úgy felállna és elkezdene kotorászni a hűtőben. Viszont van, hogy valaki kér valamit és nincs kedvem x-edszerre is felállni, ilyenkor csak mondom, hogy "ott van a hűtőben a felső polcon, vedd ki nyugodtan".
2021. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én nem lakom ott, és nem is tervezek. Nem szeretek másoktól függeni (ez egy másik témakör lenne). Az én lakásomban én tulajdonom minden, megengedtem neki hogy vegye ki amit szeretne. Azt mondta hogy a szüleit se zavarná, de honnan is tudhatná biztosra. Senki nem lát senki fejébe.
2021. szept. 15. 17:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez akkor működhet, ha a szülei felhatalmaztak erre.
2021. szept. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem adok rá engedélyt, addig ne nyuljanak a cuccaimhoz.

Ha vendégem van, akkor kiszolgálom. Ha olyan a viszony, akkor meg mondom, hogy mit hol talál, és hajrá.

2021. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem hatalmaztak fel.
2021. szept. 16. 06:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!