Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha direkt műbalhézik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha direkt műbalhézik, hogy csináljam azt hogy ne rontsa el a kedvem?

Figyelt kérdés

Parommal ujabban az megy, ha találkozunk, hogy én boldogan repkedek, de ő elkezd belémkötni, kritizálni, hibáztatni, provokál, veszekedést csinál.

Szerintem szándékos.

Okát nem tudom mert a hibáztatasokon tul nem mondja el hogy valójában mi lenne a célja, ill mi ennek az egésznek az alapja hogy abba is beleköt ha csak állok.


Szeretném, ha ezek lepattognának rolam, csakazert is jokedvű maradjak, jokedvuen vasaroljak, vagy egyek vagy bármi.


Most ha nem reagálok semmit, akkor addig nyomja, hogy provokáljon.


Plusz megkértem arra egyszeruen, h a tovabbiakban ne mondja, ha baja van, hagyjon engem jokedvűnek maradni. Azt mondta jó.

De ha mégis kezdené megint mit csináljak?


Direkt arra játszik sztem h vagy sértodve hazamegyek vagy szakitsak. Azert se adom meg neki ezt az örömet. Mondja meg akkor konkretan h Ő szakitani akar ne legyen ilyen aljadék. Persze letagadja h ő nem akar.



2021. szept. 16. 08:48
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
88%
Ha ilyen hülye vagy, akkor viseld el, véletlenül se szakíts 🤦🏼‍♂️
2021. szept. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
95%
Dobd ki gyorsan! Exem csinálta ezt, csak rosszabb lett.
2021. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
93%

Azt várod, hogy a szemedbe mondja hogy nagyun únlak, túnj már el a életemből ....

Azért lehetne minimális önbecsülésed.

2021. szept. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
96%

Ha nem lehet vele megbeszélni, hogy mi baja, és csak úgy a semmibe is folyton beleköt, és azt érzed mindig rajta, hogy csak taszít el magától és addig nyomja, amíg te is rosszkedvű nem leszel, akkor erre neked az a válaszod, hogy nem adod meg neki azt az örömöt, hogy te szakítasz vele?

Mióta vagytok együtt és mióta megy ez?

2021. szept. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
95%

Bántalmazó kapcsolat kezdete. Még pár hónap és depressziós leszel, nem tudsz töle szabadulni.

Ha nem is fog megverni lelkileg minden nap szarráver.

2021. szept. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

4 pontosan. Eleinte persze sírtam nem akartam h baja legyen velem meg akartam felelni.de nem lehetett.

Most már megvilásodtam h direkt csinálja. Azaz "lépéselőnyben" vagyok.


Ha a celja direkt megbántas szakitas, nehogymár még ő "nyerjen". Hogy ezekkel ő célokat érjen el aztán röhöghessen a markába.


Lassan 1 éve egyutt. Mondtam is neki kivancsi vagyok mit kapok az evfordulora. Egy jo kisadag alázást? Bemutatkozik így?

2021. szept. 16. 09:16
 7/42 A kérdező kommentje:
3 hete megy ez hogy gyökerkedik
2021. szept. 16. 09:18
 8/42 anonim ***** válasza:
95%
Szivasd meg, maradj mellette és tedd pokollá a hétköznapjait.
2021. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

Erre is gondoltam pl h direkt neki állok pl tarskerizni, ugyis lebuknék,m(mivel valszeg ő fent lehet kam reglappal) es az ugy zavarná legalább, hogy mi az már, h a nője pasizik es nem ő neki az "Isten".


Vagy egyéb?

2021. szept. 16. 09:27
 10/42 anonim ***** válasza:
93%

Úristen, ahelyett, hogy megbeszélnéd vele, együtt tennétek a probléma helyett, vagy ha ez lehetetlen akkor szakítanátok, és adnál esélyt a boldogságra magadnak, inkább bosszúban, aláztatásban, alázásban, és játszmázásban éled ki magad, és próbálsz elégtételt venni. Tudod mit? Maradj vele, mert egy normális ember nem biztos, hogy jól járna veled!


Vagy. Nőj fel, vállalj felelősséget, tartsd többre a jóságot a megalázásnál. Tartsd többre a saját lelki békédet és boldogságodat más ember eltiprásánál.


Te döntesz. Mindig te döntesz, ezt tartsd észben.

2021. szept. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!