Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha direkt műbalhézik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha direkt műbalhézik, hogy csináljam azt hogy ne rontsa el a kedvem?

Figyelt kérdés

Parommal ujabban az megy, ha találkozunk, hogy én boldogan repkedek, de ő elkezd belémkötni, kritizálni, hibáztatni, provokál, veszekedést csinál.

Szerintem szándékos.

Okát nem tudom mert a hibáztatasokon tul nem mondja el hogy valójában mi lenne a célja, ill mi ennek az egésznek az alapja hogy abba is beleköt ha csak állok.


Szeretném, ha ezek lepattognának rolam, csakazert is jokedvű maradjak, jokedvuen vasaroljak, vagy egyek vagy bármi.


Most ha nem reagálok semmit, akkor addig nyomja, hogy provokáljon.


Plusz megkértem arra egyszeruen, h a tovabbiakban ne mondja, ha baja van, hagyjon engem jokedvűnek maradni. Azt mondta jó.

De ha mégis kezdené megint mit csináljak?


Direkt arra játszik sztem h vagy sértodve hazamegyek vagy szakitsak. Azert se adom meg neki ezt az örömet. Mondja meg akkor konkretan h Ő szakitani akar ne legyen ilyen aljadék. Persze letagadja h ő nem akar.



2021. szept. 16. 08:48
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

De miért harcként fogod fel a kapcsolatot? Amíg ellenfélként tekintesz a partneredre, sosem lesz épkézláb párkapcsolatod.

Egy jó kapcsolatban a felek együtt, egymást segítve haladnak az életben. Együtt nyernek vagy épp vesztenek.

Nem tudom, hogy szeretnél-e családot alapítani. Ha igen, akkor mennyi időt akarsz sehová sem vezető kapcsolatra vesztegetni? 1 évet már elszúrtál erre az életedből. Nem lenne jobb a saját gyógyulásodra, majd a megfelelő partner megtalálására fordítani az erőforrásaidat?

2021. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, kérdező! Szerinted, ha szeretne, így bánna veled? Hidd el, a társkeresőzés sem érdekelné. Ha mégis morogna érte, nem azèrt mert annyira szeret.

Régen én is így gond8lkodtam, most már ott tartok, hogy aki nem tud értelmesen viselkedni velem, annak nincs helye az életemben, nekem nyugalom kell, olyan valaki akivel jól elvagyunk, szeretetben, ha összekülönbözünk, meg tudjuk beszélni, nincs háború meg prikézsia. Nem vagyok nagymamakorú, de elég öreg már ahhoz hogy fárasztó legyen az ostoba csatározás

2021. szept. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Hát ujabb fordulat.

Megvan az oka/alapja az egésznek.

(Lelki terror agresszio stb)


Igy 3 hét pokol után.


(Egeszségugyi a dolog)


Na ezt is túléljük.

2021. szept. 16. 12:31
 34/42 anonim ***** válasza:
95%

:)))

Örülök, hogy feltetted a szemellenzőt, találtál elfogadható indokot a hapsid elfogadhatatlan viselkedésére. Sok boldogságot a további terrorhoz, agresszióhoz!

2021. szept. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Nem szemellenzo.

Ez valoban orvosi most.


Es ismertem is sracot amugy..

Es nem egy ilyen eset van.

Nyugtatokat szedett vmi bajra.

A nyugtatonak viszont agresszio mellekhatasa volt(ezt ugy nagyon szeretik titkolni de soknak áll pedig a tájekoztatoján)

A srác meg akarta ölni a párját aztán magat. Az utóbbi sikerült is.

(Ilyenekrol amugy akkoriban birósági feljegyzések is vannak hogy nyugtatos befolyasoltság alatt elkovezett buncselekményeket nem aorolnak at enyhébb kategoriakba sőt eltusolják a nyugtatokrol ezt. Nagyon sokminden errol el sem erheto a neten a tarsadalom nagyon sokmindent nem tudhat..)



Páromnal viszont más jellegű a dolog de ugyanugy egy baj mellékhatása az amit most művel.

2021. szept. 16. 12:47
 36/42 A kérdező kommentje:
Amugy meg átmeneti kezeles alatt van.
2021. szept. 16. 12:47
 37/42 A kérdező kommentje:
*akkoriban olvastam a témárol, bírosági feljegyzések egyebek kapcsán
2021. szept. 16. 12:48
 38/42 A kérdező kommentje:

Az öngyilkos srácnal ha nem tusoljak el hogy nyugtato mellékhatasa okozta, ott a kezelőorvostol kezdve a gyogyszeriparon át hatalmas botrany lett volna.

Es nem egy ilyen eset van

2021. szept. 16. 12:50
 39/42 A kérdező kommentje:

" Öngyilkossági vágy


Antidepresszáns szedése esetén az első néhány hét mindig kritikus időszak. Ekkor előfordulhat, hogy nem javulást, hanem inkább visszaesést tapasztalsz, úgyhogy kezdetben jobb, ha felkészülsz a gyakori hangulatingadozásokra, és akár még a hevesen jelentkező öngyilkossági vágyra is. Ezt az időszakot érdemes intenzív terápiával kísérni, hogy orvosod folyamatosan figyelhesse állapotod."


[link]



Ezeket ugy szeretik eltusolni.

A srác elotte irto agressziv volt. Ölni akart.

2021. szept. 16. 12:55
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Te ebben a helyzetben szerinted mire számíthatsz mellette?
2021. szept. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!