Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehhetséges, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehhetséges, hogy a barátom többre tartja a volt feleségét nálam, csak azért mert mi nekünk még nincs közös gyerekünk?

Figyelt kérdés

Úgy érzem én nem vagyok neki annyira fontos, mert nem én vagyok a gyerekeinek az anyja, és ő se tudja még, h mi lesz a mi kapcsolatunkból.

2,5 éve vagyunk együtt, a volt feleségével viszont több mint 20 évig volt együtt



2021. szept. 16. 18:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges...
2021. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Neked van gyereked? Szeretnétek közös gyereket? Mekkora korkülönbség van köztetek?
2021. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem tartja többre, csak más a kapcsolat szintje. Az a nő, az ex egyedül neveli a párod két gyerekét. Akiknek a párod ugyanúgy 100 százalékig a szülője, mint a volt feleség. Egy normális férfinak számít, hogy a volt felesége, hogyan boldogul. Legalábbis nálunk így van. Ha együtt maradtok, és lesz X számú gyerek, válás esetén te minek örülnél? Ha segítene és empátiát mutatna irányodba, és felajánlaná a segítségét, vagy ha utalná a gyerektartást, te meg boldogulsz a közös gyerekekkel,ahogy tudsz?
2021. szept. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

3#

Nem neveli egyedül. Egyik héten az apjuknál a másik héten meg az anyjuknál vannak,anyagilag pedig mindent a párom fizet. A nő egy bkv bérletet nem vesz meg a gyerekeinek, mert majd apuka kifizeti.

2021. szept. 16. 20:18
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja és az exfeleség válással is jól járt + azóta már van egy pénzes éllettársa is, szóval ő nem egy gyámoltalan egyedülálló anyuka hanem egy dörzsölt exfeleség aki a gyerekein keresztül irányítja az exférjét
2021. szept. 16. 20:20
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nos, ha a pasi ilyen puhapöcs és irányítható, miért is vagy vele?
2021. szept. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én sem lennék vele már 2 éve. Nekem egyszer volt egy pasim 2 hónapig, elvált, egy gyerek. Az asszony gyakorlatilag az egekbe magasztalva, tökéletes, okos, szép. Csak éppen lelépett egy másik pasival, de igazából ő volt a hibás, mert túl sokat dolgozott. És nagyon jó barátok maradtak, minden nap telefonálgattak egymásnak, mint két szerelmes tini. Én inkább szakítottam vele 2 hónap után, mondtam, hogy ő még mindig az exébe szerelmes, inkább próbálja visszahódítani.
2021. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Lennél inkább az exe helyében...?
2021. szept. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ő a gyerekei anyja és ez eltörölhetetlen köteléket jelent. Ha van empátiád, megérted.

Te egy másik szintjét képviseled a szerelemnek, de attól még szerethet, hogy nem úgy mutatja ki, ahogyan annak idején a nő felé. Minden kapcsolat és szerelem más. Nyilván egy fiatal, csinos lány teljesen más stílus, mint egy érettebb családanya. Senki sem jobb vagy rosszabb ettől. Csak te érzed így.

2021. szept. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
25%

Na. Ezert nem kezdünk használt pasival! Szamomra nem baj, ha elvált, de ha van gyereke, az nálam (pontosan emiatt) azonnali elutasitast von maga után.


Normális GYEREKTELEN Nő, nem kezd ilyennel! Egy másik nő kölykére megy az idő, energia, pénz....amit a MI közös gyerekünktől vesz el! Arrol nem beszélve, hogy egy 3. Félhez is ragaszkodni kell.(a kölyök anyjához) szóval az ilyen pasi az kuka

2021. szept. 17. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!