Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehhetséges, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehhetséges, hogy a barátom többre tartja a volt feleségét nálam, csak azért mert mi nekünk még nincs közös gyerekünk?

Figyelt kérdés

Úgy érzem én nem vagyok neki annyira fontos, mert nem én vagyok a gyerekeinek az anyja, és ő se tudja még, h mi lesz a mi kapcsolatunkból.

2,5 éve vagyunk együtt, a volt feleségével viszont több mint 20 évig volt együtt



2021. szept. 16. 18:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
#10 Önmagadban a hozzáállásoddal nincs baj, de csak úgy csendben megjegyzem, hogy ha szeretem a párom, akkor nem kölyke van, hanem gyereke. És a gyerek az övé és nemcsak a másik nőé. Az, hogy neked nem kell gyerekes pasi, világos. De ha a kérdező ilyen helyzetben van, akkor ott bizony nem kölykök vannak, hanem gyerekek.
2021. szept. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%

11

Nekem egy plusz kolonc, egy pénz es időnyelő, akinek az anyjához, meg az anyja baromsagaihoz alkalmazkodnom kell! Tehát nekem kölyök

2021. szept. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerencse, hogy vannak értelmes nők is. Rendben van, neked kölyök. Majd ha egyszer egyedül maradsz a gyerekeddel és új kapcsolatot keresel, ugyanezt fogod visszahallani mástól.
2021. szept. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13

Nem fogom! Mert Nő vagyok!


Attol nem érzem magam "nem normális" Nőnek, hogy nem akarom más koloncát kerülgetni

2021. szept. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván elkerülte a figyelmedet, hogy írtam is, nem a hozzáállásoddal van a baj. Nem baj, ha valaki nem akar gyerekes párt. A stílusod gusztustalan.


"Nem fogom! Mert Nő vagyok!" És, mi az összefüggés? Nők is maradnak egyedül gyerekkel, sőt.

2021. szept. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

15

Igen! De én Nőként, sokkal előbb talalok gyermektelen férfit, aki elfogad gyerekkel, mint forditva

2021. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
És milyen jellemre vall az, hogy neked egy férfi gyereke kolonc meg kölyök, de a tiédet el kell fogadni?
2021. szept. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!