Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nem akar dolgozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem akar dolgozni, valóban rá kéne hagynom vagy zargassam tovább esetleg szakítsak?

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja vagyunk együtt. Ő jelenleg szabadúszó de jövőre elvileg befejezi az egyetemet. És nem rég ezt szépen megemlítettem neki. De ő először azzal jött, hogy penzehes vagyok másrészt azzal jött, hogy ő nem azért van velem együtt. Tehát nem azért visel el egy 21 éves lányt első barátnőjének, hogy az dirigáljon neki. Ha már vele vagyok akkor adjam is meg neki teljesen azt párkapcsolat ügyileg amit 5 éve adtam volna. És ne kössek hozzá elvárásokat a kora miatt ami csak egy szám. Főleg elmondot nekem most sok mindent, hogy a karantén miatt meg más egyéb dolgok miatt nincs most idén lelkiállapota dolgozni. Mivel ráadásul sok mindent bekell pótolnia. Persze már költözni is minél előbb szeretne. Itt vannak olyan dolgok. Amiket talán meg is értek. Azt is mondta utána, hogy nem vagyok a felesége. Tehát nincs közöm ahhoz, hogy szülei pénzét mire költi. Vagy éppen a sajátját mire? Ha élősködő lenne akkor sem. De nem az mivel amikor kari volt akkor volt pénzük. De mégis elment maszekolni. Bár azt az unalom miatt is csinálta. Az mondjuk igaz, hogy a szüleivel főleg az apjával nincsenek olyan jóba. Mert minden hónapban legalább egyszer tar részegek. Meg minden héten ittasak. És néha agresszívak is. Na meg azt is megemlíti, hogy én sosem kéri, hogy fizessek neki bármit is. Ebben viszont biztos, hogy igazat mond. Tényleg maximum annyit kér amennyit ő ad nekem. Ez egy párkapcsolatban mondjuk normális. De sajnos ritkán volt olyan, hogy saját pénzéből vett volna nekem valamit. Jövő ősszel kezdi el be fejezni az egyetemet. És utána fog dolgozni mivel kiakar menni Angliába. De azt nem mondta, hogy engem is kiakar vinni. Nem tudom, hogy még érdemes e előre tervezni a jövőt főleg vele. És azt mondta, hogy ne foglalkozzak a koraval mert most ez az 1,5 év alatt nem tudott sokat fejlődni. Tehát akármennyi idős lenne most csak akkor tudna dolgozni. Ha már a szülei nem adnának neki pénzt vagy külön élne. Na meg elvileg a természetét is változtatta negatív irányba ez az 1,5 év. Nekem ez más mert nagy városban lakik. Ő meg egy olyan helyen amihez legközelebb 40 km-re van olyan város ahol laknak 30+ ezren. Tőlem 80 km lakik. És azt akarja, hogy legyek full olyan mint covid előtt. Nekem max csak a bulikat kellet hiányolom. Lényeg ha akkor is tudtam volna róla azt a dolgot, hogy nem stabil érzelmileg. Meg, hogy rossz a lelkiállapota bizonyos dolgok miatt. Biztosan nem jöttem volna össze ilyen pasival. Még akkor sem amikor van köztük 1-2 ok ami tényleg rossz lehetett a gyermekkorában. Elvileg pont azért nem mert mondani semmit, hogy ne utasítsam vissza. És van valami amit még mindig elakar mondani de nem mer, mert fél, hogyha jó indulatból is de abba is belekötök. Elvileg ez volt az életében a legroszsbb dolog ami vele történt gyerek korában. Mert nekem tényleg a magabiztos fiú kell . Elvileg néha szokott maszekot vállalni, mostanában is. Elvileg karantén időszak alatt, főleg télen eléggé sokat maszekolt tavaly tavasszal nyát elején elvileg dolgozott normálisan. Tavalyelőtt is már csinálta elvileg . De én már 18 évesen is voltam nyári melón. És jelenleg én járok egyetemre is, hétvégén pedig dolgozok is. Bár én olyan munkahelyen amit imádok. De nekem is lehetne rossz munkám is. Mégis megmutatom mindenkinek, hogy valamire való vagyok. Neki még jogsija sincs meg. Néha én megyek le hozzá. Bár ő is eljön hozzám tomegkozlekedéssel amikor csak tud. Tehát a távolság ellenére is eléggé gyakran találkozunk.

21/L, 23/F



2021. szept. 16. 21:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%

Bocs, de ezt képtelenség végigolvasni.

Nappali tagozatos egyetemista? Akkor minek kéne dolgoznia, ha nincs rászorulva?

2021. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
56%

Tudod mi a gond? Az, hogy 21 éves lányként, egy 23 éves fiútól várod el, hogy FÉRFI legyen.

Keress egy érett férfi partnert!

2021. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
61%
Én pasi vagyok, ha barátnőm nem akarna dolgozni rá hagynám. Sőt zavarna hogy mind a 7napjàn a hétnek elfoglalt vagy,nincsen esély közös 1-2napos programokra.
2021. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
33%
Ez egy nyomi, csak rosszabb lesz. Dobd.
2021. szept. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
58%
#2 Az pontosan jól leírja, Túl sokat vártok el a 20-on éves korosztálytól. Közben meg legtöbbjük még full tini 25-30 év között talán már több az olyan aki valóban kezd felnőni. De meg is van hozzá a joguk, a lányoknak is! Én nem is értelek meg amúgy. Ha már annyira karrierista vagy miért álltál össze vele, és minek zargattod amikor van neki igyis elég gondja. Miért nem keresel olyat aki dolgozik és nem olyan jellegű, hogy depressziós legyen. Vagy, hogy a karantén miatt ennyit változzon. És abban teljesen igazat adok, hogy mégis neked mi közöd az ő vagy szülei pénzéhez? Amikor nem vagy sem a felesége, sem az élet társa. Meg, hogy nem jönnél össze egy olyan emberrel aki depressziós és észre veszed rajta. Még ha van rá oka akkor sem. Sajnos tipikusan ilyen szánalmas az összes nő, hogy csak az lehet férfi aki mindent leszar. Legalább azt figyelembe vennéd, hogy te egy nagyvárosi rbanc vagy akinek valszeg kivan nyalva a retles picsája. Ő meg egy falusi gyerek aki szeretne már találni magának normális lányt. És az ilyen embereknek segíteni kéne de nem így mert ezzel valóban csak ártasz inkább. És te is csak egy nagy csalódást okozó valami maradsz az életében. Pláne ha valóban vedelnek a szülei akkor meg is érdemlik azt, hogy a gyerekük ne támogassa őket. Bár ez az én véleményem mert én ridegebb vérmérsékletű vagyok. És legalább azt vedd szemügyre, hogy nem rajtad kezd el élősködni. És addig te ne szóljál ebbe bele. Majd dolgozik akkor amikor tud és amikor szeretne. Inkább kérj bocsánatot! És szerinted már csak a karantén is mennyivel hathatott rá rosszabbul mint rád. Ebbe is bele gondolhatnál. Te ahogyan írtad max a bulikat hiányoltad. Ő nem tudott annyi emberrel találkozni sem, bulizni sem tudott, meg csajozni sem tudott úgy, meg stb stb. De te biztos erre is csak azt írod majd, hogy akkor nem kell neked ez a pali. Hogyha jövőre majd elkezdi az egyetemet meg elmegy dolgozni. Meg azt fogod észre venni, hogy hiányzik neked. Esetleg ha egy egyetemre jártok akkor találkozhattok mindennap.
2021. szept. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
67%

"idén nincs lelkiállapta dolgozni" jópofa.

Azután se lesz.

Az is tetszik, hogy

"elvisel".

Nem valami szerelmes kifejezés.

2021. szept. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Na, a felénél feladtam az olvasást, borzasztó ez a rinya.Úgy írtál a pasidról, mintha 30 éves lenne.Aztán a végén meg kiderül, hogy csak 23.Nem szállnál le róla?Tényleg semmi közöd hozzá hogy intézi a tanulmányait, a pénzügyeit.Még dolgozhat eleget az életben.
2021. szept. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
33%
Üdvözlöm a lepontozó brigádot! Vagy a kérdezőnek savanyúak a válaszok??
2021. szept. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
58%
#7 A legalját olvastad? Kajak 23 éves.. Egyébként előző valaszomat jöttem módosítani kicsit. Elvisel? Tehát magyarul te többet akarhattál szerintem tőle mint ő tőled.. Akkor meg főleg nem értem mit rinyálsz. Meg akkor úgy kérdezem, hogy minek ilyen palival akarsz össze jönni. Akkor keres 25 vagy inkább 30+ osat. Vagy olyat akiről tudod, hogy nem nagyon lehet ilyen de nem akarom ismételni magam. Lényeg, hogy sajnálom a palidat, hogy te találtad meg és adott meg még mindig ad esélyt neked!
2021. szept. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
71%
#2: Muszáj neked minden problémára reklámozni a vén pasikat?
2021. szept. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!