Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elfogadható? Egy kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható? Egy kapcsolatban,ha azt mondja a férfi,hogy addig,amíg nem szereti meg a nőt,nagyon önző a szexben és valóban így is van?

Figyelt kérdés
Úgy értem,csak az ő öröme számít és a nő szinte csak kielégîti. A pasas saját bevallása szerint is durván egoista,addig, amíg idővel meg nem szereti a nőt. Így megy már három hónapja, a pasi érzelmileg defektes,több idő kell,míg megszeret valakit. Szóval, a nőket kérdezem, elfogadható- e ez a magyarázat a pasas részéről párkapcsolatban,hogy afdigt,amíg nem szereti meg a nőt, a szexben borzasztóan önző legyen?
2021. júl. 30. 08:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem logikus.

Azert egy szexkapcsolatban is odafigyelnek a ffiak arra h jó legyen a nőnek, már csak azert is, hogy megtartsa a nőt dugópajtinak.


Alkalmikban még érthető amikor csak ürítenek vkibe azaz tenyleg nem számít a nő de még szexkapcsolat sincs.


Huzamosabb szexkapcsolatban viszont, ahol ha erzelmek nincsenek is, altalaban a pasik jók akarnak lenni az ágyban de még egy pr.stinak is eleve feladata a pasikat dicsergetni mert vágynak arra


En inkabb azt tudnám feltételezni h akivel van a ffi az olyan szinten nem érdekli hogy az sem ha a nő nrm megy hozzá k.félni ha nem tetszik.

2021. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne elfogadható, de egyénfüggő, hogy kinek mennyit bír el az önbecsülése. Attól, hogy még nem szerelmes belé, odafigyelhetne a nő igényeire is.
2021. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, más meg lehet szeret kiszolgálni önző igényeket. Nálam az ilyen lény repül a francba.
2021. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

+1 a pasikat alapvetoen izgatja amikor egy nő élvezi a szexet.

Magyon EQ nulla az aki ezt nem is imseri nem is tudja megélni amikor izgato ha egy nő sohajtozik nyög vagy barmi, azaz full hidegen hagyja.


Az ilyen nem is tudja mi a szex

2021. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
1: éppen ez az,hogy nem szex kapcsolatrol van szó, hanem barát és barátnő párkapcsolatrol. És csak nézek körbe,hogy akkor mi ez,mit beszél és a 2-es hozzászóló val értek egyet,attól még figyelhetne, mert elvileg a barátnőjérol van szó. Azt állítja, hogy minden barátnőjével ilyen volt, neki idő kell és addig nagyon önző. Ezt egyre nehezebben lehet viselni és szomorú az egész. Nehéz már ....
2021. júl. 30. 09:07
 6/24 A kérdező kommentje:
3,4: én is így látom és köszönöm... Én nem is tudom,változik e majd ez, és amikor már nem szeret , ugyanez lesz? Nem egy kapcsolat elején kellene mindent megtenni a másikért ???
2021. júl. 30. 09:09
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha a férfi már az első alkalommal nem tesz meg mindent azért, hogy nekem jó legyen, hanem önzősködik, már a szex közben kirúgom az ágyból a fenébe. Engem senki ne használjon űrítőzsákban: vagy mindketten teszünk a másik öröméért, vagy menjen a vérbe. Nemhogy, bakker, 3 hónapig ezt tűrjem.

Meg ne haragudj, de mi a francért vagy egy pasival, aki azt állítja, hogy nem szeret téged?

2021. júl. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nem értem hogy merülhet fel ez egyáltalán egy kérdésben. Szerintem nincs az az ép eszű nő, aki ezt elfogadná.
2021. júl. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
7: már beszéltem vele erről,azt mondta,idővel jobb lesz minden. Nekem ez egyre rosszabb viszont. Tudom,rossz az, amit teszek magammal. Én megszerettem, de mit szerettem meg rajta.... El kell ezt engedni, ebből nem lesz jo,vszinű ,ugye?
2021. júl. 30. 09:16
 10/24 A kérdező kommentje:
8: én sem tudom...lehet már annyira átmosta az agyamat, hogy elhiszem, ha majd megszeret,más lesz. Mintha a kielegukest, törődést ki kellene érdekelni tőle...ez nagyon durva. De már kimondtam magamnak,hogy ez mérgező
2021. júl. 30. 09:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!