Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretném elkezdeni az ELTE-n...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném elkezdeni az ELTE-n a pénzügy mesterszakot januárban, viszont ezt ellenzi a barátnőm?

Figyelt kérdés

Azt mondta, hogy ha tényleg elkezdem a mesterszakot, akkor nem tudja mellettem elképzelni a jövőt, mert szerinte inkább vállalkozónak kéne lennem, mert így csak csórón fogok robotolni egész életemben heti 40 órákat.


És, hogy higgyek neki, Ő csak jót akar nekem, és látja bennem, hogy több van bennem, mint egy mesterszakot elvégzett irodai munkás. Nem tudom ezeket honnan veszi, nyilván jó lenne vállalkozónak lenni, de az összetettebb ennél, és jelenleg se motivációm, se életképes ötletem nincsen egy vállalkozáshoz.


Mit tegyek, hogy a barátnőm támogasson a mesterszakkal kapcsolatosan?

24/F


2021. szept. 19. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

A vállalkozás nem így működik. Kell hozzá kezdő tőke, és szakmai tapasztalat, nem utolsó sorban egy terv.

A barátnőd buta, csináld a mesterszakot, és ne törődj azzal, hogy mit gondol.

2021. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Inkább az új barátságokat, ismeretségeket, nőket nem akarja.
2021. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2. írja.
2021. szept. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És Te el tudod képzelni egy olyan nő mellett a jövődet, aki nem támogat és értéktelen dolognak tartja a tudást?
2021. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Vállalkozó vagyok. A heti 40 óra meló álom lenne... Csak mondom, hogy ne éljen álomvilágban a barátnőd.


Vállalkozzon ő! És akkor nem maradna energiája hülyeségeket beszélni, hanem dolgozhatna rendesen. Te meg tanulj, ne engedd lebeszélni magad semmiről! Nem ér annyit, hidd el!

2021. szept. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad! Csináld úgy ahogy TE szeretnéd.
2021. szept. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
a baratnod ostobasagokat mond, ne hagyd hogy ilyen fiatalon igy bekorlatozzon.
2021. szept. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!