Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni egy férfival,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni egy férfival, aki állandóan féltékeny miközben a feleségével, gyerekeivel él?

Figyelt kérdés

Szeretői kapcsolat, bár szerinte a "barátnője" vagyok, ami inkább úgy igaz, hogy csak szexelni járunk össze.

A férfi hihetetlen féltékeny, ha nem veszem fel a telefont, túl későn hívom vissza jön a gyanúsítás = "Mással voltam.. menjek a k*rva anyámba.. Átb*sztam".

Ez nem alaptalan, de mentségemre szóljon én egyedülálló vagyok, mivel szexen kívül nem csinálunk semmi közös programot, illetve én fordítva nem csinálom ezt a féltékenységet pedig ő él együtt a feleséggel.


Kinek van igaza?


2021. szept. 19. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki, hogy pasiztál. Nem vagytok egy pár, neki is van felesége. Ha nem tetszik neki, akkor nem tetszik. Ennyi volt.

Mellesleg a "menj a k*rva anyámba" beszólás bőven elég arra, hogy megmutassuk valakinek, hogy hol az ajtó, amin többet nem kell visszajönnie.

2021. szept. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Lehet szakitani...
2021. szept. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Helyre kell tenni. Mehet, amerre lát, ha hisztizik.
2021. szept. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Zsák a foltját megtalálta.
2021. szept. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám neki, hogy vagy viselkedik és tudja, hol a helye vagy kitálalok az asszonynak.


Neked fel sem tűnt, hogy mennyi dologgal lehet becsicskítani?

2021. szept. 20. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a feleségének, hogy féltékeny rád.
2021. szept. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Otthgyni, és nem tűrni tovább hogy alázzon.
2021. szept. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

"Mással voltam.. menjek a k*rva anyámba.. Átb*sztam"


Na ezért vagy te csak pótlyuk. Akinek annyi önbecsülése sincsen, hogy egy ilyen kirohanás után ajtót mutasson a másiknak, añnak örökké ilyen "arra jó vagy, hogy megdugjalak, de egyébként kuss a neved" 'kapcsolatok' jutnak.

2021. szept. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%

Valszeg a feleségét is kicsinálja.

Aki tilosban jár mindog ilyen lesz.idioták.

2021. szept. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noren1989 ***** válasza:
97%
#2, szakítàshoz kapcsolat is kéne...Kérdező, a fricikém kontrollmàniàs, ràzd le a getzibe, ilyet kb bàrhol talàlsz.
2021. szept. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!