Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod a "mi"helyett állandoan "én meg te" gondolkodik, akkor ne tervezzek vele ugye?

Figyelt kérdés

Állandoan egyes szám elso személyben beszel.

Ha kész lesz a háza, meg majd ott él a családjával majd. Etc.


Mintha en nem is lennék, ugy beszél...


Plusz ha én agyalok hogyan kellene házra gyűjteni, vagy a bevételeimet nővelni, akkor teljesen más témárol kezd beszélni, vagy mással kezd kommunikalni másrol, es gyakorta használja hogy a te családod, a te dolgod, a te te te kifejezéseket.


Mondott már olyat is, hogy nem tudni mit hoz a jövő.


Ellenben ha csupan egy szomszeddal beszelgetek a terveimről akinek szinte köze nincs hozzám, az meg meghallgat, érdekli, ötleteket ad, egyutt gondolkodik velem mégha érdekes se fűzi semmihez mégis egy jó beszélgető partner.

A saját barátom meg magas ivben sz.rja le hogyan vergődök az életben.


Mindemellett azert bevág olyanokat is mikor erre rákérdezek tole, hogy de velem tervez, es de hosszutávon (csak ereztetve azt is kozben, hogy ember tervez, az elet meg végez..)


Most ő csupán esetleg egoista önző, vagy ez a személyem ellen irányul hogy nem a társaként vesz?



2021. aug. 14. 11:39
1 2 3 4 5
 1/48 A kérdező kommentje:
*bevételeimet növelni
2021. aug. 14. 11:40
 2/48 anonim ***** válasza:
35%
Te is a te saját házadra gyűjtögetsz....akkor most mi van? Az se lesz közös?
2021. aug. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
*érdeke se fűzi
2021. aug. 14. 11:44
 4/48 A kérdező kommentje:

2. En vennék közöset is eleve. Nekem már ez se normalis egy kapcsolatban hogy en meg te házad..fura az egész.

Es elbizonytalanit a parommal kapcsolatban

2021. aug. 14. 11:45
 5/48 A kérdező kommentje:

Mikozben mások meg siman odakoltoznek modjuk a parjukhoz es még gyereket is odavállalnak.

Nálunk meg megy ez az en meg te..


Nem tudom hova tenni..

2021. aug. 14. 11:47
 6/48 anonim ***** válasza:
98%

Ismertem egy ilyen típusú pasit (főnököm volt).

Iszonyat egy önző, egoista, lusta hülye volt. Neki volt felesége, de ennek ellenére mindig E/1 személyben beszélt, ezt észrevettem. A feleségével együtt vittek egy kis vállalkozást, mégis mindig az "ÉN" volt az alany, akár munkadolgokról beszélt ("ezt én csináltam, én találtam ki, én így tervezem" stb - pedig mindent a felesége közreműködésével csinált, nélküle életképtelen volt), akár magánéletről ("oda akarok költözni, ott veszek egy nyaralót" stb).


Nagyon fura volt ez nekem. Természetesen a felesége megunta pár év után és otthagyta a francba. Pedig jófej csaj volt, szép, kedves, vidám.


Szegény csávó utána tök nyomorult volt, de megérdemelte...

2021. aug. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
0%
Nekem meg úgy tűnik, hogy bort iszol, vizet prédikálsz. Le tudod tenni egy ház felét vagy nem? Ha igen, akkor tegyed le és mondd meg szépen, hogy mellé jöhet a másik fele, ha meg nem, akkor meg gyűjtögess és várjatok egymásra, aztán puffogjál. Kb ugyan azt csinálod, ami a bajod vele ahogy látom.
2021. aug. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Mások nem ugy vannak parkapcsolatban hazassagban hogy egyutt haladni fejlodni feszket epiteni utolso?

Hagyjuk már ezt a predikalsz dolgot.


Masok anyósnál laknak egyutt ahol meg nincs keret es ott gyujtenek.

Stb


A párom is a házában a családjával gondolkodik. Ergo oda szul a nő.


Csak ez az egyes szam engem marhara megkavar.mi vagxok en neki a sztoriban?

2021. aug. 14. 11:55
 9/48 A kérdező kommentje:

Erre rakerdeztem páromnal hogy mi ez avte meg en gondokodas, össz vissz annyival el vagxok intezve most, hogy most ne akarjak még venni semmit.


Kimerito egy válasz...

2021. aug. 14. 11:59
 10/48 A kérdező kommentje:
*mi ez a te meg én gondolkodás
2021. aug. 14. 12:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!