Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet úgy egy párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet úgy egy párkapcsolat, hogy nagy a felek között az anyagi különbség?

Figyelt kérdés
Saját tapasztalatom alapján, ismerőseim példáit elnézve általában akkor működik tartósan egy kapcsolat, ha a felek között nem túl nagyok az anyagi különbségek. Tapasztalatok, vélemények?
2021. szept. 20. 21:08
A kérdező szavazást indított:
Működhet nagy anyagi különbségek mellett is
Nem működőképes
Egyéb, leírom
21 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

Számtalan példa van gazdag pasasokkal összeálló szegény nőkről, akik aztán nagyon jól elvannak együtt. Fordítva is lehet, de az ritkább. Hogy ez a felállás mennyire tekinthető klasszikus párkapcsolatnak, az más kérdés.

Szerintem ha a nő anyagi helyzete rosszabb, az kevésbé zavar be, mintha a férfi a csóró.

2021. szept. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
22%
A ferfi lehet gazdagabb
2021. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ez van, én vagyok a nő. A barátom sokkal jobban keres mint én, pedig nekem van diplomám, de tanári, így nem keresem hülyére magam. Neki vállalkozása van, ami jól megy. Őt nem zavarja, hogy hozzá képest keveset keresek, és sose érezteti velem, nem is akarja, hogy mással foglalkozzak. Szóval mi nagyon jól megvagyunk így.
2021. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ovónéni vagyok, a férjem programozó. Most mit csináljak, ha pont belé szerettem bele!

Imádja, hogy nem vagyok egy karrierista nő, hogy 5 kor már otthon vagyok, és nem a munkámnak élek. Ugy 5x keres többet nálam...mégis 6 éve vagyunk együtt, 2 éve házasok!

Szerintem műkodhet!

2021. szept. 25. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!