Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjátok ki? Lesz ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjátok ki? Lesz ez jobb? Vagy még ha másik céghez megy is ugyanilyen nehéz lesz?

Figyelt kérdés

Párom mezőgazdaságban dolgozik, ugye most szezon van es már 3hete hogy nem látjuk egymást. Előtte is 2napig voltunk együtt egy hosszabb kihagyas után szintén.

Még beszelni is csak chaten tudunk. És hát nem könnyű aki ugyanebben a helyzetben van mi az ami erősít benneteket hogy mégis kitartotok a másik melett. Imádom de elgondolkodtam rajta hogy ugye ez minden evben így lesz (masfel eve vagyunk együtt) tavaj meg nem tűnt ilyen nehéznek. Nekem hiányzik a gondoskodás az hogy velem legyen most perpillanat úgy érzem mintha ezzel el is tavolodtunk volna egymástól. Ja és hozzá teszem a szexuális életünk se valami jo mert allandoan faradt és igy nincs is. Már lassan ott tartunk igy a nyar alatt h havi 2x szeretkezunk. De fájna a munka miatt elengedni, de neki ez az elete es nem is tudna magat mas szakmában elkepzelni meg hát en se őt. Eszembe jutott az is mi lesz ha gyerekeink lesznek állandóan egyedül leszek velük :( Akarmikor a jövőre gondolok csak vele tudom elkepzelni de igy nehéz lesz. 😩


2021. szept. 21. 04:42
 1/4 anonim ***** válasza:
27%

Buta vagy, ha ebben a ... nem tudom mi ez, de nem kapcsolat, az biztos...dologban maradsz.


Keress új kanit!

2021. szept. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Ti csak egymás mellett éltek, nem együtt.
2021. szept. 21. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Ilyen emberrel minek szenvedsz?
2021. szept. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Vele pont nem lehet elképzelni.


Ismertem én is hasonlo srácot mezőgazdaság de családi vállalkozás.

Az anyjuk napi 16 orát dolgoztatjaa gyerekeit, a srácnak még bnője sem volt (27), minden energiája(ideje) odamegy el.

Es neki is ez az élete semmilyen más perspektíva látása NINCS.

Neki olyan nő valo aki szintén majd beáll vele meg az anyossal gumicsizmában borsot szedni, az is biztos.

Mivel én nem ez vagyok (ő pedig az én életemben lenne amugy életképtelen)igy mi meg is beszéltük h ebbol nem lesz semmi.

2021. szept. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!