Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Baj ha vettem egy nadrágot és...

Baj ha vettem egy nadrágot és girl van tehát női (lány)? Fiú vagyok Másik is ugyanilyen volt semmi nem látszik rajta hogy nem fiú. Nagyon jó

Figyelt kérdés

2020. márc. 5. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

ott rajta, hogy másik oldalról van rajta a sliccnek a fedője. A férfinadrágokon, ingeken, zakókon, mindig jobb oldalra takar rá a bal a dombolásnál vagy a zipzár fedőjénél, és a derékszijat is ennek megfelelően hordjuk. Női nadrágokon, blúzokon, kosztümökön pedig mindig a jobb oldalra takar rá a bal.


Ennek ellenére, ha pólóval viseled, nem feltétlenül fogja bárki észrevenni. Viszont inggel ne hordd, mert úgy már feltűnő lesz az ellentétes záródásuk.


Én is jártam már hozzád hasonlóan egyébként, mert néha tényleg csak ennyi a különbség, sőt, manapsáág már néha férfiasabban néz ki egy-egy női nadrág, és kimondottab nőiesen néhány férfi holmi.

2020. márc. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*ott látszik rajta
2020. márc. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%

Semmi gond vele, én is női nadrágokat hordok fiúként,sokkal kényelmesebbek mint férfiaknak készültek, ebből is látszik a diszkrimináció,de én megoldottam.

F

2020. márc. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%

Miért lenne baj? Főleg, ha még jól is áll, és tetszik neked.

Senki nem fogja kiszúrni, nyugodj meg.

Nőként én is vásároltam már hátizsákot férfiosztályon, mert a női részlegen rejtélyes módon nem árulnak egy olyan elegáns, felnőttes, jól szabott táskát sem, amibe beleférne akár csak egy A4-es füzet vagy könyv.

2020. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!