Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Folyamatosan változó közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatosan változó közös célok, másnál hasonló?

Figyelt kérdés

Eleinte elég volt a közös kis lakás, átlagos nyaralások, semmi különösebb flancolás. Ezek még hatalmas célok is voltak akkor.

Ám páromnak van egy meglehetősen nagyzoló testvére, aki mint kiderült időközben, valami inspiráló vetélytársként szerepel.

Én nem nagyon ülök fel ilyesmire, megvan a véleményem az ilyen emberekről.

A párom viszont folyamatosan dühöng, ők itt voltak, ezt vettek azt vettek, felújítottak ezt meg azt, gúnyos megjegyzéseik vannak, stb.

Már a látványuktól is szabályosan rosszul voltam mindig is, amikor megláttam őket.

Most meg floridai nyaralásokat nézeget, a mostani autóink gagyik, dög unalom az életünk állítólag. Mindezt úgy, hogy meglehetősen túramániás vagyok, és folyamatosan mehetnékem van.

Csak én ezt minél kevesebb pénzből, minél szebb helyekre, amire van keret.


2021. szept. 21. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"A párom viszont folyamatosan dühöng"

Egy kicsit dühönghet egyedül is, menj el egy nagy túrára!

2021. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen exem. Nem bírta elviselni, hogy a 8 évvel fiatalabb öccse, ugyanazzal a végzettséggel négyszer annyit keres, mint ő. Napról napra azt hallgattam, hogy minden szar, mert a tesója itt volt, meg ott volt, ilyen cipőt vesz meg olyat, sokkal jobb az autója, sokkal jobb az élete és hozzáteszem, ő sem volt csóró :D Egy idő után nekem elegem lett ebből, teljesen megkeseredett, a kapcsolatunknak is vége lett.
2021. szept. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek nem közös célok. Ezek az ő céljai.
2021. szept. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Barátod sose lesz boldog, ha másnak a céljait hajkurássza. Biztos vagy benne, hogy amiket felsoroltál közös célok, és nem csak barátod akarja őket csak azért, mert másnak is van? Amit jelenleg csinál a legjobb út, hogy egy váratlan kiadásnál utcára kerüljön.
2021. szept. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen, folyamatosan mondom neki, a mi boldogságunkat nézze, ne másét.

Meg ne a face-s ismerősökön dühöngjön, én a sajátomat már régen töröltem emiatt.

Nem tudom miért bosszankodik ezeken, szerintem nagyon jól elvagyunk így, ő is örül mindennek.

Csak az ismerősei ne lennének, akik lehúzzák.

2021. szept. 21. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!