Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Párom minden féle képpen bejelnetkezve akart lenni a messengerembe. Mindig azt mondogatta hogy azért nem adok meg neki mert titkolni valóm van. Egy idő után meguntam a vádaskodást és beírtam neki a messenger fiókom. Azóta minden egyes nap nézi minimum 2x 3x. Régi beszélgetéseim is elolvassa. Barátnőmmel való beszélgetésekben is visszaolvasott sokszor. A barátaimmal semmijen kapcsolatot nem tudok fentartani. Igaz vannak fiú barátaim eleve miattuk ismertem meg de már egyikőjükkel sem tudom tartani a barátságot hiszen nem talalkozhatok/beszélhetek velük. Láttam egy kiírást ha van párod nem kellenek fiú barátok. Elgondolkoztam hogy tényleg én csinálnék mindent rosszul? Én nem tiltok tőle semmi örülök a szórakozik és nem nézem a messengeret mert szerintem magányügy. Én vagyok a hibás és reagálom túl ezt a sok ellenörzést?

2021. szept. 21. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Megmutattad es utana le kellett volna ezt zárni.

Igy legalább megismerted h beteg

2021. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Változtass jelszót, ha nem tetszik neki, akkor mehet amerre lát.
2021. szept. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez beteges.
2021. szept. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm így ismeretlenül is a megerősítést már annyiszor hallottam tőle hogy én csinálom szarul hogy el is hittem. Már egy jó ideje próbalom neki elengedni hogy látom hogy folyamatosan bejelentkezik mert úgy voltam vele titkom nincs de már kezd folytó lenni amit csinál.

Saját szememmel látom mennyiszer lép be. Ugye a facebooknak van egy olyan része ahol ezt meglehet nézni.

Reggel az az első hogy megnézi napközben is vagy kétszer és elalvás előtt azaz utolsó dolga hogy még ránéz esetleg teljesen visszakutat olvasgat

2021. szept. 21. 17:53
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, minél előbb állítsd le.
2021. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
22 éve vagyunk házasok, 21 éve együtt, de fogalmam sincs, mik a férjem jelszavai, nem is érdekel. Számlafizetéshez együtt regisztráltunk (Vodafone, gyerekeknek könyv előfizetés, stb.), de privát e-mail, facebook, stb. eszünkbe se jutott soha.
2021. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagyot hibáztál, hogy hagytad magad zsrolni és megadtad a jelszavad. Mi ez a baromság, hogy jelszavakat adunk a másiknak, sőt, kikövetelik? WTF?

Változtasd meg a jelszavad.

2021. szept. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

Mai szolgalelkű önbecsüléshiányos női párkapcsolati kérdés pipa.

Azt árulja el valaki, hol szeditek össze ezeket az elmebeteg pasikat, és főleg miért engedtek meg nekik mindent.

Komolyan tiszta szánalmas....

Jah, kérdésedre válaszolva: nem, nem normális.

De te sem igazán...

2021. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok szolgalelkű..

De nyilván most hagytam magam elnyomni. Én csak elhittem neki hogy én csinálom rosszul

2021. szept. 21. 19:01
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
8-assal értek egyet. Igenis szolgalelkű, aki ezt hagyja. Kérdező, kezdj el változni, ha nem akarod, hogy egy nap még a cipőjét is te fényesítsd.
2021. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!