Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Történt már pozitív irányú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már pozitív irányú változás a kapcsolatodban szinte egyik napról a másik napra és nem tudtad mitől?

Figyelt kérdés

Nálunk most ez történt, mélyponton voltunk/ vagyunk. Egy pár napja több az intimitás és beszéd részemről.


Engem zavart hogy elhagyta magát, meghízott és emiatt veszekedni kellett vele hogy menjen orvoshoz mert ez nem normális állapot.

Többször mondtam neki hogy figyeljen oda mit hogy hagy maga után. De nekem ezek alap dolgok és mivel nem figyelt erre gondjaink lettek és eltávolodtunk.,de most talán van némi változás ebben a dologban, lehet ezért érzem?


2021. szept. 21. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet
2021. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen de addig is tartott csak
2021. szept. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!