Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életképes az a kapcsolat ahol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életképes az a kapcsolat ahol az egyik a facen él?40 felett

Figyelt kérdés

Elkezdtünk járni.

Aztan elkezdtett féltékenykedni.

Aztán követelte hogy vegyem fel ismerősömnek ahol állandoan a tevékenységeimet nézte es ki like -ol stb.

Aztán elkezdte a bnőimet like-olgatni ami nekem rosszul esett.

Lehuzott a szintjére innenstol már en is azt lesegettem őt kik like olják stb.(és fenyegetett hogy ő is ezt fogja csinálni azert mert nekem pasik irkálnak majd neki is fognak csajok)

Es ezután uj csajlike-olói lettek talán tarskeresőkről(az egyik biztos hogy az) es özönlöttek idegen csajoktol az üzik neki amit nem mutatott meg csak elkaptam egyet egyet, ahogy csipog a telo.

Balhé lett igy inaktiv, kapcsolati státuszát nem teszi ki. Azt mondta nem facezik.

De ha csak megemlitek neki egy légbol kapott csaj adatlapot már rohan a face re lecsekkolni hogy ki az.

Amiert megláttam hogy online van szoval mégis face zik, elhordott mindenféle olyannak aki őt vádolja meg nyomoz. En nem vádolom nem nyomoztam.

Veletlen láttam meg online.


Szóval a kapcsolat eleje ugyan kozosségi oldalak nelkul szép es jo volt, de valahogy ez az ember nekem furcsa. Olyanok miatt mennek a veszekedések hogy dedo szint.


Mondtam neki latom facen vagy. Egy egyszeru mondat. Erre ordit és lehord mindennek.

Ha kerdezem na megnezted a csaj adatlapját?

Szintén ordít de már szinte szakitani akar.(ezt ő vádnak veszi hogy én vádolom. (😳))


Most miert nem lehet egyszeruen lazán mondani, hogy ja felneztem megnéztem ki az. Miert kell ebből drámát vagy szakitást csinálni?😳



#férfi mentalitás
2021. szept. 22. 07:27
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

Kezdem nem érteni kivel vagyok én együtt egyáltalán?

Valakinek ez tiszta?

2021. szept. 22. 07:27
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút beteg. Vagy ki kell dobni, vagy kölcsönösen megegyeztek, hogy mindketten törlitek magatokat, és aztán kiderül, hogy működik. Én az utóbbit javasolnám.
2021. szept. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

Meg társaságban is bármilyen nőről is van szó neki áll róla nyomozni hogy ki az mit csinál hol dolgozik stb.mint rolam is anno.

Ez mi?

2021. szept. 22. 07:31
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Megszállottság.
2021. szept. 22. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
totál dilis. menekülj, mert azzá tesz téged is.
2021. szept. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

1 dehat inaktiv lett.

Elvileg nem facezik.


Ez lett abbol hogy megnézzük hogyan működik, face nelkul. Azaz sunyin felmegy abbol meg balhét kreal ahelyett h mondta volna nyíltan h felnéz/felnézett. Engem az idegesit h kapcs statuszt ki se tesz.


Most komolyan ilyen f.szságok miatt ő engem gyűlöl utál vádol szerinte nyomozok elhord mindennek.


Mert megnezett egy csaj adatlapot es ennyi😳

2021. szept. 22. 08:00
 7/24 A kérdező kommentje:
2# kommentre ment
2021. szept. 22. 08:01
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez így azért érdekes, mert ha utáljátok meg gyűlölitek egymást, akkor inkább verekedni lenne érdemes, nem ismerkedni.
2021. szept. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
"uristen idegbeteg hülye a baratom" ...nem ertem mi a kerdes, dobd ki 🙃
2021. szept. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
77%
Mindig elcsodalkozok milyen emberek vannak :D
2021. szept. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!