Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak a kapcsolatodban tabu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak a kapcsolatodban tabu témák?

Figyelt kérdés
Van olyan probléma a kapcsolatodban, amiről te szeretnél beszélni, de a másik fél nem akar és így inkább nem feszegeted, mert nem akarsz konfliktust? Ez működik így, el tudod fogadni, hogy erről nem tudtok beszélni?

2021. szept. 23. 11:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek
2021. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen van, sajnos a házasság/baba téma. Minden ok, de amint előkerül, garantáltan összeveszünk. Már annyira se hozom szóba, hogy “nézd, xy-nak most volt az esküvője/most született gyereke”, mert már érzem a feszültséget a légkörben 😏. Persze mikor fiatalabbak voltunk, nem volt ez így, csak most hogy beleléptünk “a korba”. Régen semmilyen tabunk nem volt, meg ezt leszámítva (kb a legfontosabb :/) most sincs. Nem fog ez soká tartani, pedig jobban szeretem az életemnél is ezt az embert :(
2021. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs.
2021. szept. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző kapcsolataimban volt. 1-et leszámítva. Annál az illetőnél jöttem rá, hogy nem érdemes húzni olyan mellett, ahol tabuk vannak vagy játszmák. Vele sajnos szétváltak útjaink, de innen már egyenes út vezetett a férjemig akivel boldog lehetek.
2021. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2-es Ez a kérdés a legfontosabb a jövőt tekintve. Hány évesek vagytok, mióta együtt?
2021. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

5

Mindketten 25, 4 éve együtt. Nem kérek tanácsokat, tudom, hogy ég a ház, csak szomorú vagyok, de leginkább csalódott, mert azt hittem, úgy lesz, mint a Nagykönyvben, kb. 2 év együttélés után lánykérés, aztán ha lesz jó munkahely akar majd babát lassan, vagy legalább lehet róla beszélni, stb. Arcon csapott a valóság, mikor (legalább őszintén) kikötötte, hogy ő még nagyon sokáig nem szeretné ezeket. Azóta mint a forró kását úgy kerüljük ezt, szétmenni meg marha nehéz mert ő az egyetlen családtagom, barátom lassan, plusz mindent közösen építettünk fel.

2021. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jól érzed segítséget akartam, de..

4 év után 25 évesen már nagyon nem arról van szó, hogy gyerekek vagytok, sőt ennyi év után igenis tiszta jövőkép van. Amikor valaki a távoli jövőt még csak nem is célozza, hanem lebegteti, akkor ő nem a párod. Sajnálom!

2021. szept. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sajnos a 7-esnek igaza van, ez így csak valameddig fog működni..
2021. szept. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!