Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az aktuális párotok a legszebb? Van párotok, mellette szépnek tudsz találni más fiút/lányt is? Kizárólag külső alapján! Olyan válaszokat várok, ahol tabu a legkisebb megcsalás is

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés, amiben egy válaszoló kiakadt, hogy az aktuális barátnőn kívül más lány tetszett a fiúnak. Ennyin, nem akarta megcsalni, csak külső tulajdonságait tekintve szépnek találta. Azaz pl van barátnőd, de jön szembe egy modell csaj aki a te eseted, és magadban megjegyzed, hogy huhh ez jó csaj, de többet a párod miatt nem akarsz tőle.


KIZÁRÓLAG HŰSÉGES PÁRKAPCSOLATBAN ÉLŐK VÁLASZOLJANAK!



2017. jún. 7. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem csaltam meg a jelenlegi páromat.

Van a páromnál szebb nő, és létezik nálam szebb férfi.


Nem zavar, ha ezt szóvá teszi. Nem várom el, hogy ezt hazudja nekem.

2017. jún. 7. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha van egy tucat szerintem szép lány, és egyik a párom lesz, akkor az az egy lesz a legszebb számomra, viszont a többi ettől még nem szűnik meg szépnek lenni. Legalábbis nálam eddig így volt. Meg lehet jegyezni, hogy xy szép, ha éppen xy a téma, de ennyi. Nem kell ódákat zengeni, ömlengeni, azt nyilván senki sem szereti egy kapcsolatban. Viszont nem szabad engedni a másiknak a hasonlítgatást. Pl. Miért szép ? Szép az arca. Akkor az enyém nem szép ?

Na az efféle dolgok miatt van kusti általába, mert az egyik fél megpróbál csőbe húzni. Ha ezt tudja az ember kezelni, akkor nyugodtan megenged ilyesmit magának, ha pedig nem, akkor inkább stírőlget suttyomban.

30/f

2017. jún. 7. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

A barátnőm szép és szépnek is tartom. Ettől függetlenül nem mondom azt, hogy a világ legszebb nője, maximum nekem. A kérdésben említett nők frusztráltak. Örülök, hogy simán megnézhetek a barátnőmmel együtt egy csajt és nem áll neki féltékenykedni. Van, hogy ő mutat az utcán egy lányt, hogy szép a szeme vagy szép a haja.

Fordítva is áll a dolog: Nem várom el a barátnőmtől, hogy helyesebbnek tartson Brad Pittnél.

2017. jún. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Persze, rengeteg piszok helyes férfi rohangál a páromon kívül, akiket lopva meg is nézek, de ennyi.


Lehet akármilyen vonzó, sármos, de a párom állt és álll mellettem a nehéz és boldog időkben, az ő illatától, mosolyától "nedvesedek", ő akivel király a szeretkezés (vagy épp a vadulás), stb., és ezt senkiért fel nem adnám.

2017. jún. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, jobbat, szebbet mindig lehet talalni. De en a paromat szeretem es szamomra o a legvonzobb ferfi meg akkor is, ha kulsore van nala jobb is.
2017. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivel attól még, hogy öszejöttem a férjemmel nem vakultam meg és a szépérzékem sem veszett el, ezért természetesen észreveszem a jóképű férfiakat, de a szép nőket is egyébként. A férjem sem vak természetesen és nincs ezzel semmi baj. A hűség döntés kérdése, attól még, hogy néha szembejön valaki gyönyörű az utcán még nem fog egyikünk sem ráugrani :D Sőt, baráti társaságban is van 1-2 nagyon szép nő és elég helyes férfi is, és akkor mi van?


Súlyos önbizalomhiányra utal, ha valaki egy ilyen dologra képes féltékenynek lenni, az ilyen beteg hisztérikákat én messziről elkerülném bárki helyében.

2017. jún. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sosem a legszebb lánnyal jövök össze, hanem aki nagyon bejön neki belsőleg és külsőleg sem csúnya. Ennek oka többek közt,hogy mellém nem illik olyan lány akinek mindene a külseje mert az olyan lányok nem szeretik összekoszolni a kezüket vagy féltik a csodás alakjukat. Én azt vallom feleségül sosem a legszebb hanem a legjobb nőt vesszük. Tehát vannak szebb lányok mint a párom de nem kellenének semmi pénzért.
2017. jún. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jelenlegi kapcsolatomban megbocsathatatlan a megcsalas mindkettonk reszerol. Mi azonban, amikor egyitt vagyunk ha latunk egy jo not vagy pasit megnezzuk es megjegyezzuk egymasnak, vagy megkerdezzuk ez milyen szep...

Persze nyilvan mindketten olyanok vagyunk, hogy mint a boltban: mindent a szemnek semmit a keznek :-))).

2017. jún. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!