Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik,hogy egy nőnek nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik,hogy egy nőnek nincs szexuális kisugárzása?

Figyelt kérdés

Most lettem 23 éves,és sajnos úgy veszem észre semennyire nem érdeklem az ellenkező nemet.Ha nagyritkán beszélek is férfiakkal,többnyire átsiklanak felettem,éppen csak beszélnek velem,de ennyi.Nem mozgatom meg őket,egyszerűen a vak is látja.Nemrég mentem az utcán és ahogy láttam a többi lányt,valahogy akaratlanul is az jutott eszembe,hogy mennyire nulla vagyok hozzájuk képest.Minden nőből szinte sugárzik a felszabadultság,a vonzerő,ha viszont magamra nézek egyszerűen csak egy gyámoltalan kislányt látok.

Ez lehet az oka?

Mielőtt valaki írná,igen,csúnyácska vagyok,de a kevésbé vonzóbb lányoknak is volt már kapcsolata,tőlem meg még egy csókot sem akartak soha. 23/N



2021. szept. 23. 21:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Rám meg jön minden idióta... Nekem olyan kisugárzásod van amitől a faszik kocsányon lógó szemmel zombi módjára jönnek rám.. amikor regisztráltam a facére egy nap alatt annyian bejelőltek, hogy kiakadtam.. le is töröltem magam pár nap után.. valami biztosan van amitől a férfiak kanosak lesznek.. hidd el jobb a helyzeted! Pedig nem is vagyok egy kiöltözött pitsa...
2021. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%
Képet vagy nem igaz
2021. szept. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
15%
A csajok egy része mindig koptat. Az elég fárasztó lehet. Sajnálom is őket.
2021. szept. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Valószínűleg ez azért van, mert nincs önbizalmad és nem is tekintesz még magadra nőként, csak kislányként, ahogy írtad.
2021. szept. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam vele nagyon sokáig. Valószínű a szüleid vagy a családod nevelték beléd, hogy gyámoltalan kislány vagy, és elég nehéz magunk mögött hagyni a sok káros butaságot, amit a környezetünk belénk nyomott gyerekkorunkban.


Én alapvetően ezeket vettem észre:

-ha találkozom olyan pasival, aki tényleg vonz, és valahogy megvan vele a kémia, akkor képes vagyok levetkőzni a hülye szerepeket, amiket a rossz gyerekkorom miatt felvettem. Persze ez nagyon ritka, de attól még ilyenkor ösztönösen, természetesen szexibb és nőiesebb vagyok. Ha olyan férfiak vannak körülöttem, akik annyira nem jönnek be, inkább visszabújok a csigaházamba és nem fogok erőlködni, hogy elvarázsoljam őket

-Nagyon sokat számít a ruha, a frizura, ezek rengeteget el tudnak venni az önbizalmadból, ha úgy érzed nem passzolnak hozzád.

-A sport meg a tánc nekem nagyon sokat segítettek, hogy felszabadultabb legyek.


Amúgy meg ne vedd magadra, hogy néhány férfi esetleg keresztülnéz rajtad. A tipik nyálcsorgatós balfácánok a kutyának sem kellenek. Ha egy ilyen pasit be is tudnál gyűjteni, a barátodként is melletted mindig megbámulná a közönségesebben kinéző nőket.

2021. szept. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Olyan akarsz lenni, aki után megfordulnak? Egy emberekkel tömött helyen, mondjuk egy aluljáróban végigsuhanó emberek közt mindenki teljesen egyforma. Egymagadban egyedi vagy. Akkor figyelnek fel a férfiak a legjobban a nőkre. Tapasztalat. Ha egy olyan helyen dolgozol, ahol 90%ban férfiak dolgoznak, majd meglátod. Tapadni fognak rád, mint légy a kulára.
2021. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
73%
A legtöbb nőnek nincs.
2021. szept. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul.
2021. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
97%

Kisugárzásod legyen, nem feltétlenül szexuális. Ragyogj :)


28/F

2021. szept. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Hát most ez gáz lesz, de örülj neki szerintem.
2021. szept. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!