Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, hogy egy másik nőt nézett, jelent ez valamit?

Figyelt kérdés
A barátommal akivel több éve vagyunk együtt, a napokban voltunk egy előadáson, sok nő és férfi volt a színpadon de ő egy csinos nőt nézett sokat, ami feltűnt. Gyerekesen hangzik de nekem rosszul esett. Ez normális a férfiaknál? Ha szereti a párját egy férfi, ugyanúgy felkelti az érdeklődését egy szép nő? Jelent ez valamit?
2021. szept. 23. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy vicc? Egy színpadra nézett egy előadásra, nem egy embert. Kizárt dolog, hogy 20-30m távolságból te mellette ülve látnád, hogy kinézte magának a nőt.

Igen, a férfiaknak is van szemük, élnek, léteznek, látják a csinos nőket, nem vakulnak meg attól, hogy kapcsolatban vannak.

2021. szept. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem és elmondta, hogy sokat nézte. Legközelebb kérdezz te is inkább, mielőtt ilyen degradáló stílusban válaszolsz.
2021. szept. 23. 22:33
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Nem voltam degradáló! Az ember azért megy színházba, hogy nézzen.

Igen, gyerekes vagy, ha azt hiszed a hétköznapokban ezt nem teszi meg, és pont egy előadás keretében tűnik fel.

2021. szept. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A kérdésem az, hogy ez normális-e, van e jelentősége. Nem az, hogy ezt csinálja-e máskor is, ha előttem igen, nyilvánvalóan hétköznapokban is, mikor nem vagyok ott. Arra sem emlékszem, hogy írtam volna olyat, hogy egy előadás közben csukja be a szemét. Nem ezekről szóltak a kérdéseim, de azért köszönöm ezeket a hasznos válaszokat! :)
2021. szept. 23. 23:13
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha te is elismered azonos nemüként, hogy szép nő a leírtak alapján. Akkor miért lenne baj ha párod is szemügyre veszi?!
2021. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
Igen van jelentősége, s jelent is valamit - azt hogy brutálisan "agyatlanul" féltékeny vagy, erős önbizalomhiányban szenvedsz, rettegsz attól hogy a pasid otthagy. Szóval inkább magadban keresgélj egy kicsit miért is van ez benned, mert ha ezt a pasidra rávetíted akkor az tényleg megmérgezi a kapcsolatotokat és ott fog hagyni.
2021. szept. 24. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Addig örulj míg olyanokat nez amibol ugysem lesz semmi soha
2021. szept. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Azt jelenti hogy a baratod agyatlan, valojaban nem is erdekli se a szinhaz se a szindarab, csak diszbek volt ott, hogy a kedvedben jarjon vagy kulturaltnak tunjon aki jar szonhazba. Ha erdekelte volna a szindarab, a cselekmenyre figyelt volna es az aktualis beszelokre. O inkabb felszines es ennek modja szerint keresett az erdeklodesi korebe tartozo bamulnivalot. Ne vidd szinhazba legkozelebb.
2021. szept. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pasik megnézik a jó nőket, ha tetszik, ha nem.
2021. szept. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!