Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a helyzet vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a helyzet vagy én gondolom túl?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nagyon jól elvagyunk. Hosszú egész napos programokra megyünk közösen, sokat beszélünk egyetemen kívül is... Közös ebédek, vacsorák, ezek után hazakísérés esetleg filmezés (részemről nem történt semmi több ennél és egy darabig nem is fog)... sokszor süt nekem valamit.


Kiderítettem róla hogy van (táv)kapcsolata, de a fent leírtak miatt értetlenül állok a szituáció előtt. Nekem ez így nem férne bele, mert jó egy baráttal beülök ebédelni/meginni valamit, de nem kérem hogy kísérjen haza...

Mi lehet a magyarázata ennek?

Ti engednétek egy ilyen "kapcsolatnak"?


Lehet én vagyok bolond de nekem villog a piros lámpa és miután megtudtam hogy van van valakije és legszívesebben lecsapnám az összes kommunikációt. Nekem nagyon furcsa hogy ezt nem közölte...


2021. szept. 25. 10:07
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(én:24f / ő:21n ha számít valamit)
2021. szept. 25. 10:11
 2/14 anonim ***** válasza:
0%

Ki a fene vagy, hogy mindent közölnie kell veled?


Mellesleg egy igazi FÉRFI letojja, hogy van-e a nőnek kanija, vagy sem. De gondolom fiú vagy, nem férfi.

2021. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Igazad van, közölnie nem KELL semmit. Viszont fenntartom a jogot ha valaki barát/kapcsolat szempontjából közeledik felém akkor bizonyos kérdésekre választ várok. Ha ezeket nem kapom meg nekem se kötelező vele beszélni, kapcsolatba kerülni vele.


Lehet ez a mai 'standard' de engem nem így neveltek.

2021. szept. 25. 10:16
 4/14 anonim ***** válasza:
93%

2# Egy igazi férfi nem kezd egy olyan nővel, akinek van kanja, mert egy igazi férfi tudja, hogy neki is ez lesz majd a sorsa egy ilyen nő mellett.


A kérdezőnek meg..."Kiderítettem róla hogy van (táv)kapcsolata". Hogy derült ki? Ő meg sem említette?

2021. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4


Tableten filmeztünk és jött egy számomra fura üzenet messengerre. Feldobott egy előnézetet mint értesítés, innen láttam pár sort belőle. Megkérdeztem hogy ő kicsoda, mert az egész helyzet fura volt... ekkor mondta/kérdezte hogy 'nem meséltem még XY-ról, vele vagyok távkapcsolatban, de még mi se tudjuk mi lesz belőle...'.

2021. szept. 25. 10:33
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Férfipótlék vagy neki, előfordul távkapcsolatnál. Én is voltam ilyen helyzetben. Udvariasan elköszöntem a nőtől és kerestem szabad nőt, aki nem csak pótférfiként kezel.

Ezt tudom javasolni. Ebből a helyzetből jó nem sülhet ki.

2021. szept. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyenek, akik helyben is vadásznak a távkapcsolat mellett, ami csak azért van, mert a semminél több.

Te tudod, mennyire fér bele egy ilyen ember neked, aki így csinálja.

2021. szept. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kapcsolat szempontjából nem elfogadható, mindaddig ameddig le nem zárja az előzőt. 'Sajnos' ellenőrizni ezt nem tudom, tehát eléggé felejtős.

Barátság szempontjából nem lenne bajom az egésszel, de szerintem ez már túllépet a barátság kategórián, legalábbis én így érzem és ezért nem értem a helyzetet.

2021. szept. 25. 11:34
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

"ekkor mondta/kérdezte hogy 'nem meséltem még XY-ról, vele vagyok távkapcsolatban, de még mi se tudjuk mi lesz belőle...'."


Akkor ezek szerint az nem igazán kapcsolat, inkább csak ismerkedős szakaszban van. Felteszem èlőben mèg nem is találkoztak. Nem kellene ezt ennyire komolyan venni.

2021. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az kiderült, hogy találkoztak már, rendszeresen is már amennyire ez annak nevezhető, csak nagyon ritkán és friss a kapcsolat >3hónap, ezalatt kb. volt 4 találkozó. De akkor is furcsa számomra a helyzet...
2021. szept. 25. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!