Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális az a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az a helyzet, hogy a párom a volt feleségének is vásárol alkalmakkor?

Figyelt kérdés
Elváltak másfél éve, van két gyerekük. Az exnek van kocsija, meg tudná oldani a vásárlást, de sokszor a párom vásárol be neki és a gyerekeknek. Természetesen nem az a gond, hogy a gyerekeinek vásárol, de az exnek miért kell? Kötelességem ezt megtűrni?

2021. ápr. 8. 12:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%

Ha már úgyis ott van a boltban, és a volt feleség lakására tart, a gyerekeihez, akkor miért ne vihetné el neki is azt a néhány terméket? Ennyire szerintem nem kell fukarnak lenni.


Én is nő vagyok, ez engem így nem zavarna, mert gondolom, nem a fél vagyonát költi a nőre. Ha a mi kapcsolatunk, esetleg közös gyerekeink rovására menni a volt feleségre való pénzköltés, az zavarna. Az is zavarna, ha neki folyamatosan drága ajándékokat venne, nekem meg semmit. Így viszont szerintem ez még okés.

2021. ápr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
hogy erted, hogy a a nonek is vasarol? szerintem az korrekt, hogy a gyerekeknek bevasarol, mivel egy haztartasban elnek, es gyanitom a gyerekek kicsik, nehez ezt igy kulonszedni. szoval ha vesz nutellat meg lisztet meg akarmit, hogy pl. az anyjuk csinaljon nekik nutellas palancsintat, szerintem az oke. de azert a havi nagybevasarlasukat nem kene elniteznie.
2021. ápr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Őszintén, az exe a gyerekei anyja, mindig része lesz az életének, ezt tudtad előre.

Ezek az apróságok sok embernek zavaróak lennének, emiatt nem kezdenek elvált, gyerekes emberekkel. (Pl. Én sem) Akkor te minek?

2021. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem amit leírtál teljesen korrekt viselkedés a párodtól. Nem kell eltűrnöd, hisztizhetsz nyugodtan, de a párodnak joga lesz emiatt kidobni az életéből, simán megérdemelnéd.
2021. ápr. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy válaszoltatok! Változó egyébként, van amikor csak pár apróság(kenyér, felvágott), de volt már, hogy nagyobb értékű italt, vagy háztartási dolgokat kért az ex a páromtól, és tudtommal nem fizette ki.
2021. ápr. 8. 12:26
 6/18 anonim ***** válasza:
31%

Igen, kötelességed tűrni és semmi közöd ahhoz, hogy kifizette-e, amíg nem a te pénzedből veszi.

Nem kell elvált, gyerekes pasival ismerkedni, ha nem tudod elviselni, hogy ők örökre az élete részei maradnak.

2021. ápr. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
amugy meg ja, az az o dolguk, hogy a no kifizeti-e. ha a pasidnak ez igy megfelel, akkor nincs sok jogod beleszolni. ha nem tetszik neki, akkor meg legyen ferfi es beszelje meg o a novel.
2021. ápr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Nekünk is sokszor bevásárol a volt férjem, igaz, nekem nincs kocsim és ki is fizetem. Ha csak egy kenyeret kérek, amiből vélhetően a gyerekek is fognak enni, akkor nem, de ha már 3-4 dolgot kérek, akkor elszámolunk. Vagy ha olyat kérek, pl egy doboz tampont. 12 évig együtt éltünk, ott volt, mikor kibújtak belőlem a gyerekeink, vagyunk olyan viszonyban, hogy nem ciki ilyet kérni ha már úgyis felénk tart. Ettől még nincs köztünk semmi.
2021. ápr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os, szavaidból ítélve te meg biztos egy olyan nő vagy, akit gyerekestül otthagytak és még bolt sincs a közeledben.
2021. ápr. 8. 13:21
 10/18 A kérdező kommentje:
8-as köszönöm a válaszod! A te sztoridat teljesen megértem, de a párom exe meg tudná oldani, csak éppen nem akarja.
2021. ápr. 8. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!