Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyit mondok el a párkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit mondok el a párkapcsolati életből, problémákból a barátoknak, családtagoknak? És ha szakítottatok, mennyire mondjátok el a kulisszatitkokat? Leírom velem mi a helyzet, véleményetek szerint normálisan járok el?

Figyelt kérdés

Én egy sokat beszélő, nyitott ember vagyok, de valamiért erről sosem beszélek. Az játszódik le a fejemben, hogy titok, mert nem akarom, hogy tudjanak az esetleges gondokról, mert akkor nem kedvelnék a páromat... Akit szeretek, megvédem a jóhírét, nem ez a normális?

De az is durva, hogy ha szakításra kerül a sor, nekem 1 szakítás volt életemben, akkor meg mindent is kiteregettem... Ez tisztességtelen? Úgyse találkoznak.

Csomóan meglepődtek azon, hogy szakítottam, hisz minden olyan jó volt, pedig dehogy volt, csak védtem a jóhírét, titkoltam a bajokat. És szakítás után rájuk ömlesztettem mi minden történt, egész intim részletekig... Ez gáz? Kiteregetni a szennyest szakítás után?

Úgy érzem, furán vagyok bekötve, hogy ennyire zárkózott vagyok kettőnkről, bezzeg mikor exemmel szakítottam, kiburítottam a bilit és kikanalaztam ami a bilibe maradt.

És én még a partnernek is szeretem megmondani, hogy ne teregesse ki a gondokat, nehogy ne kedveljenek. :D Ez fura? :D És legjobb barátnőm meg azt mondta, jó, hogy ezt csinálom, mert az anyja nem kedveli a pasiját, mert mindig panaszkodott róla, és már bánja, mert nem tudja visszacsinálni...


2021. ápr. 29. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:
75%
Alap nálunk, hogy semennyit. És ezt szó szerint kell érteni. Semmit. Mert magánügy és a házasság, a másik elárulásának érezném. Ez nem esik nehezemre, két okból: a személyiségem és a neveltetésem miatt. Nálunk mindig nagyon komolyan vették az intim szférát és ez jól van így szerintem. Nem beszélek magamról másoknak. Ennek az az eredménye, hogy mivel jó hallgatóság vagyok, boldog-boldogtalan rámönti a gondját-baját. Valamilyen rejtélyes okból az emberek zavarbaejtő részleteket árulnak el magukról félidegeneknek is. Pedig nem azért hallgatom meg őket, mert érdekelnek, hanem mert még mindig jobb, mintha velem foglalkoznának. A szűk család, baráti kör sem tud kapcsolati dolgokról. Én viszont annál többet tudok némelyik barátoméről. Néha nagyon hülyén érzem magam, ha egy társaságban vagyok a párjukkal. Néha feltűnik az embereknek, hogy nem tudnak rólam semmit. Jól van ez így. Többen megjegyezték már, hogy olyan szép pár vagyunk a férjemmel, hogyhogy sosem beszélek róla. Pont azért vagyunk szép pár. Mert sosem adjuk ki egymást. A legintimebb dolog, amit meséltem rólunk, az volt, hogy merre kirándultunk a hétvégén. De ez szerintem nagyon ritka hozzáállás. Sajnos. Akkor nem kellene mások szappanoperáit hallgatnom.
2021. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Lucaszek96 ***** válasza:
44%
Hát ez nem kicsit gázxddd magánügy mond neked valamit? gondolom a kis barátaid meg a saját is baráti körükbe csámcsognak tovább rajta, nyilván a te szarodat amit elvinyogsz a pasikádnak/aszonykádnak azt mindenki tartsa magában na de ha te beszélsz másról az fair korrekt jogosxdd a jó isten mentsen meg mindenkit a hozzád hasonló pancseroktól
2021. ápr. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!