Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha zavaró nyilváno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha zavaró nyilvános helyen, hogy keveset beszél a párom?

Figyelt kérdés

Nagyon csendes típus a barátom, nem közlékeny, amit alapjáraton elfogadok, sőt, igazából jobb is így, mert én is introvertált vagyok.


Viszont amikor pl. étterembe megyünk, vagy vonaton is akár, mindig azt csinálja, hogy bámul ki a fejéből, figyeli a környezetét (sajnos a nőket is, ami iszonyatosan rosszul esik), látszik, hogy a gondolataiban van.

Nekem meg ez annyira kínos.. Más párok/barátok tök jól érzik magukat, beszélgetnek, nevetgélnek, az én barátom meg mintha ott sem lennék mellette... Meg szokta fogni a kezemet, vagy ad puszit, meg mond néha valamit, de ennyi.

Én meg nem érzem úgy, hogy nekem kellene szórakoztatni magamat, úgy értem, ha mesélek is valamit, arra sem reagál hosszan.


Mit lehetne ezzel kezdeni?

Mert egyébként meg tökéletes pasi, és nagyon szeret, nagyon elkényeztet.


2021. szept. 25. 14:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Tehát azért tökéletes, mert kiszolgál téged. Csodás.
2021. szept. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Én is ilyen vagyok vele, szóval ez kölcsönös.
2021. szept. 25. 14:25
 3/21 anonim ***** válasza:
63%
Az enyém is ilyen, annyi különbséggel, hogy a nőket nem bámulja. Nem is értem, hogy miért tűröd. Csak az enyém nem bámul ki a fejéből, hanem a szörnyeket lövi a telefonján. De kb. 3-at szól egész nap. Étteremben se beszélgetünk, vonaton se. Egyszerűen nincs közlendője. Vagy elfogadod, vagy lelépsz.
2021. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
30%
Le van esve a vérnyomása 80/50-re.
2021. szept. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom ez miert gond... De amugy ha tenyleg ennyire nem tetszik szakitani kell
2021. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Hiába jó sok más szempontból, valószínűleg mégsem illetek össze. A legtöbb rövid-közepes kapcsolat "csak" egy-két ilyen rossz tulajdonságon bukik el, amik egy darabig elfogadhatónak, elviselhetőnek tűnnek, hosszútávon viszont megtöltik a hócipőt.

Nem mintha egy deka rossz tulajdonsággal sem lehetne együtt élni, hiszen tökéletes ember nincs. De vannak olyan tulajdonságok, amik kompatibilisek a mi személyiségünkkel, és vannak, amik egyszerűen nem.

Az én férjem pl otthonülő. Vannak, akik nem bírnák elviselni ezt, megfulladnának mellette, nekem viszont tök rendben van, mert az én seggem sincs besózva. Ha partiarc lenne, és minden hétvégén haveri társaságban kéne lógnunk, azzal viszont kikészítene.

Ez a fajta szótlanság sajnos nem tűnik megváltoztatható kategóriának. Te tudod, mennyire zavar. Azért próbáljatok beszélni róla.

2021. szept. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
87%

Amiket írtál a párodról az rám is illik. Bár én étterembe nem járok, de buszon/vonaton utálok beszélni. Alig lehet érteni mit mondd a másik, hangosan kell nekem is pofáznom. Utazás közben én is gondolkodni szeretek, és bámulni ki a fejemből.

"Nekem meg ez annyira kínos..". Szerintem meg ne törődj azzal, hogy mit gondolnak mások. Egyáltalán nem gáz, ha a buszon nem ugattok végig, ezzel eleve zavarva másokat.

Az éttermes dolgot már hamarabb megértem. Beszélj vele erről.

2021. szept. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
No vagyok. Utazas kozben megbolondulnek, ha szorakoztatnom kene. Utazas kozben kinezek, meditativ allapotban sokkal gyorsabban telik az ido. Es a tobbi utas fejet sem akarom eggyel tobb hatterdumaval tomni.
2021. szept. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Igen, utazás közben jobb azért. De ha eszünk vagy iszunk valamit, mindig annyira unatkozom, mert ennyi erővel teljesen egyedül is beülhetnék valahova. Amúgy sem értem, miért nem engem néz, meg velem foglalkozik, ha egyszer ez egy közös program?

Nem bántásból csinálja, már beszéltünk róla többször is, de sajnos zavar. :(

Meg tudom, hogy nem másokkal kéne törődni, de ilyenkor mindig az jár a fejemben, hogy mások biztos szánakoznak, hogy milyen pár ez, egymáshoz sem szólnak.

2021. szept. 25. 15:36
 10/21 anonim ***** válasza:
83%
És te beszélsz hozzá? Arra válaszol? Vagy te sem kezdeményezel beszélgetést, hanem valójában csak tőle várod, hogy "szórakoztasson"? Mert ha neked sincs felé mondanivalód, akkor nem vetheted a szemére, hogy tulajdonképpen ugyan azt csinálja, amit te.
2021. szept. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!