Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mondjuk vannak rosszakaróid...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mondjuk vannak rosszakaróid akik annak örülnének, ha minden kapcsolatod tönkremenne, es ez miatt a párodat megkéred arra, hogy nem kell nyilvánosan mindenki képébe tolni mindent, es ezert vita van?

Figyelt kérdés

Szoval tették már tönkre kapcsolataimat. Nem egyszer.

Egyszer ez másszor az, így meg úgy..(pl ex, stb)


Rájöttem hogy a magánéletemet nem kell kiadni és kész.


Eddig kb mindenki befolyásolhato volt mellettem. Kivéve azok, akiket távol tudtam tartani a "rosszabb köreimtől".

Amibe beletartozik az is eleve, hogy nyilvánosan nem verem nagy dobra a dolgaimat.

Zárt magánéletet folytatok, egy jo darabig.

Azaz mondjuk lehet egy házasság már más lenne mondjuk, nem "lapítanék" ennyire, de amíg járok vkivel, szeretném ha úgy nem lennék "szem előtt" és nem áskálódnának.


Ezt a párom ugye nem érti(meg).

Neki áll szétkürtölni hogy ő igenis van, velem van, tudja meg az egész világ. Abszolut nem tartja tiszteletben a kéresem, nem tart velem össze, csak azt az oldalát látja hogy en vallaljam fel maxon, es szte senki nem szedhet szét minket úgysem stb. Aha..


Mindekozben a rosszakarók már meg is mozdultak, mint lassú méreg..


Es mindekozben a párom pedig reklámot csinál belőlünk lassan már a tv be is nehogy kimaradjon vki aki nem tudná hogy egyutt vagyunk..



Help



#mindenki egy ellen
2021. júl. 27. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Érdekes, hogy neked ennyi rosszakaród van.
2021. júl. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem se kellenél, ha nem vállalnál fel. Ennyi.
2021. júl. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jaj 1 mindenkinek vannak baratai meg ieogyei meg exek esetleg akik szidják.


A világon nem mindenki egy angyal..


Koszi a valaszokat.

A párom összetart velem mégis

2021. júl. 27. 20:47
 4/15 A kérdező kommentje:

*irigyei rosszakarok stb



Az emberek sokfélék.

2021. júl. 27. 20:48
 5/15 anonim ***** válasza:
96%
Nekem is rengeteg ismerősöm van, vannak exeim, mégsem barmolta még senki egy kapcsolatomat sem. Itt veled van a probléma, kérdező, és ezt nem bántásból mondom.
2021. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
*barmolta szét
2021. júl. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Mégis mivel tudnák szétbarmolni a kapcsolatodat, ha annyira makulátlan vagy?

Hirtelen az exem jutott eszembe, aki a párja háta mögött azt hazudozza, hogy nincsenek is együtt, azt remélve, hátha beugorhat egy körre. Csak erre ráb@szott,mert 1,nem mentem bele, 2,igen hamar rájöttem, hogy hazudik és "megvan" a párja.

A helyedben elgondolkoznék magamon. Érdekes módon nekem senki nem akar ártani.

2021. júl. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Az exem pl azt kamuzta az akkor baratom rokonanak (akiben vakon hisz)hogy vele kavarok.


Siman megvezetett egy olyan embert akiben az akkori barátom hisz, mert tudta ha ezt a barátomnak adná be az leoltaná nem hinne neki.


Igy az a rokon volt a csali.


Egy pelda csak.

2021. júl. 27. 23:46
 9/15 A kérdező kommentje:

De nem masokat akarok meggyőzni nem azert a kerdes.


Itt a vege fuss el véle. Lehet tovabb gorgetni

2021. júl. 27. 23:47
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet, hogy a pökhendi stílusos nem bírják az emberek?
2021. júl. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!