Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férjem az exével levelezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem az exével levelezik a hátam mögött, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az előző barátnőjével levelezik, mi van velük, hogy vannak stb. Mindent leírt mi történik velünk, mik a terveink stb. Mit jelent ez?

2021. szept. 26. 00:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
18%
Azt, hogy lélekben te nem a felesége, hanem a második felesége vagy. Esetleg szexuálisan is ez a helyzet.
2021. szept. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
59%

Egy kapcsolatban harmadiknak nincs helye. Főleg ha ex.

Volt hogy maradjunk baràtok. Aztàn a nagy barátsàgnak dugás lett a vége. Mindig ha viszketett a puncija kitalált valamit amiben segíteni kellett a lakásán. Aztàn addig mesterkélt amíg nem tudtam ellenállni. Aztán rájöttem hogy csak kihasznált, használt.

2021. szept. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40%
Jézusom. Mit jelentene? Semmit.
2021. szept. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
Mert megteheti.
2021. szept. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
14%
Kontroll.
2021. szept. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy “kontroll”?
2021. szept. 26. 01:53
 7/20 anonim ***** válasza:
71%
Az esküvői frizurámat az egyik exem csinálta. Vele évi 3-4 alkalommal írunk pár mondatot, hogy ki hogy van, mi van a gyerekekkel, stb. A férjemnek is van egy ilyesmi exe, szintén pár havonta beszélnek 2 mondatot. Semmi gond nincs ezzel szerintem.
2021. szept. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
26%
Nem értem miért baj ez.
2021. szept. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

Nem értem, hogy kik azok a lelkileg megkeseredettek, akik lepontozzák azokat a válaszolókat, akikkel semmi gond nincs azzal, ha valaki ritkán vált szót az exével. A hiba a ti készüléketekben van, ha ebbe többet láttok bele.

Arról beszél az exével, hogy azóta mi történt vele, a közös életetekről, mi ebben a probléma? Magatokból indultok ki ezek szerint, mert szerintetek az ex-el való beszélgetés bármifajta vonzalmat vagy hasonlót von maga után. Tudjátok, aki tud normálisan emberi módon váltani az exével pár mondatot, az egy normális ember és nem potenciális partnerként tekint az exre, csak egy emberre, aki annó az élete része volt méghozzá napi szinten, ennyi a történet. Ha számotokra ez jelent bármit, akkor ti nem engedtétek el az exeiteket, ezek szerint belőletek kitudna váltani az ex a mai napig vonzalmat, vagy bármi olyat, ami negatív hatással lenne a párkapcsolatotokra/házasságotokra, na és ez itt a probléma kérem szépen! Ezen azért kicsit el kellene gondolkodni. Én nem gondolok az exeimre haraggal, miért ne beszélhetnék vele? Persze itt nem folyamatos kapcsolattartásról van szó, hanem csak néhány mondatról hébe-hóba.

Szerintem ti, akik lepontozzátok ezeket a válaszolókat, egyáltalán nem közömbös számotokra az ex, ezért nem tudjátok megérteni a normális embereket, hogy na vajon hogyan is tudnak az exükkel váltani pár szót.

2021. szept. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%
Egyébként kérdező, azt mondod, hogy a hátad mögött levelezget az exével, akkor honnan tudod még azt is, hogy miről beszélgetnek?
2021. szept. 26. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!