Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A vőlegényem az utóbbi hónapok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem az utóbbi hónapokban sokat levelezik lányokkal. Mit gondoljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nyáron volt az eljegyzésünk, és ő nagyon szeretné már az esküvőt is minél előbb. Azonban 1 éve kb. meg adta nekem a FB jelszavát mondván hogy nyugodtan lépjek be bármikor és nézzem meg kivel beszél... Bár sose volt okom gyanakodni vagy féltékenykedni (Nem is vagyok az a típus)ezért sosem léptem be és néztem meg kivel írogat. Ma viszont be néztem... Több lánnyal, munka társával is levelezget.. és ráadásul egy olyan lánnyal (17 éves) is akivel csak azért nem jöttek össze soha mert megismert engem. Eddig nem zavart a kis csaj... tudtam hogy halálosan szerelmes a vőlegényembe.. de az utóbbi időben elkezdetek beszélgetni a kis csajjal... ráadásul nem a lány hanem a vőlegényem írt rá... A beszélgetésük folyamán erre a mondatra lettem figyelmes:

"Reni (17 éves kis csaj)! Ha nem jött volna az életembe Kriszti(én) és 1 évvel idősebb lettél volna 2 éve amikor Krisztit megismertem, akkor nem Krisztit hanem téged választottalak volna."

Tulajdonképen a lány el volt keseredve hogy senki nem szereti meg depressziós meg minden.. és a vőklegényem ugy mondta ezt a mondatot hogy próbálta meggyőzni őt arról hogy jól néz ki és van esélye még pasit találni. Viszont ez a mondat nekem nagyon rosszul eset.. és egyben nagyon meglepett... :/ Főleg mert pár munka társával is rendszeresen beszélget akiknek ugy köszön hogy: " Sziaaaa Zoé! ;) <3 :* "

Szívecskéket és ilyen köszönéseket.. meg becézgetéseket (kis asszony, háziasszony, cukorfalat stbb..) anno csak nekem mondott 2 éve amikor megismerkedtünk... :( Segítsetek! Ti mire gondolnátok ezekből a jelekből? Mért csinálja ezt? Nem akarom számon kérni mert már rég adta oda a jelszavát.. szerintem azt hitte el is felejtettem már. + Mindig azt mondtam hogy nincs szükség hogy ellenőrizzem őt mert maximálisan megbízok benne. Ti mit tennétek ilyen helyzetben lányok?

Egy kétségbe esett menyasszony.

19/L



2014. nov. 3. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Ez elég fura, de szerintem ennyi idősen kicsit elkapkodtátok ezt az eljegyzést... Amíg nincs tényleges bizonyíték a megcsalásra vagy nem chat szexelnek egymással, addig még ne aggódj szerintem, de ez legyen egy intő jel.

Én saját magunkból indulok ki, nekem és a barátnőmnek is elég korán a saját lábunkra kellett állnunk. 4,5 éve vagyunk együtt és most érzem úgy egyáltalán, hogy megkérem a kezét (25F, 24N).

Ne gondolj egyből a legrosszabbra, de mostantól nagyon figyelj oda!

2014. nov. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Sürgősen beszélj vele erről!

Tök cuki fiatal vagy :D

2014. nov. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy hozhatnám ezt szóba... rögtön az fog neki le jönni h 1 évig nem voltam féltékeny és nem néztem a Fb-ját most meg hirtelen még is csak? :/

Első válaszoló köszi a választ, az biztos, figyelni fogok nagyon... érdekes hogyha beszélünk arról hogy ki-mit csinált az nap akkor egy szóval nem emliti hogy beszélgetett 4 csajjal... ha valahogy még is megemlíti hogy ma Fb.on beszélgetett akkor szigorúan azt mondja hogy pár "haverral" chatelt... :O

Utolsó: Cuki fiatal? Ezt hogy értsem? :D

2014. nov. 3. 10:30
 4/16 anonim ***** válasza:
64%

Én kiakadnék, nagy vita lenne, talán szakítás is..mert én ilyen vagyok.

Mielőbb kérdezz rá, akár burkoltan, akár nyíltan.

2014. nov. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
48%
"Pár haverral.." vagyis hazudik.Ez nem jó irány.
2014. nov. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Miért? Lányra nem mondhatja, hogy haver?

Kutakodni tudsz a Facebookjában, de felhozni nem vagy képes előtte? Hozzá fogsz menni. Akkor nem úgy kéne működnie, hogy őszintén megkérdezheted/megbeszélhettek ilyen dolgokat?

2014. nov. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A cuki fiatalt nem rossz szándékból írtam hanem , hogy tényleg aranyos lehetsz :)

Anyumnak is 19 évesen volt esküvője :) Bár őt sürgette , hogy velem volt terhes :D

15/l

2014. nov. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Bence_ ***** válasza:

Beszéld meg vele!

Nyugodtan mond, hogy féltékeny vagy ezért megnézted.

Nem az a baj ha féltékeny vagy hanem ha így maradtok és egy hazug kapcsolatban éltek tovább.

2014. nov. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
Kedves kérdező kellett neked jóképű pasi,tessék edd meg amit főztel!Az egyik munkátarsam is ugyanilyen kis xarhazi,e hónapban megnôsult közben meg d.gja a csajokat a munkahelyen!Bocs ha nem érzek sajnálatot!Ha vkinek egy átlagos becsületes hûseges pasi nem felel meg az ne rinyaljon itt,amúgy meg tudod mit tedd Te is ugyanezt,aztán akkor 1-1!!!!!Sajnos ilyen világban élünk a d.gasrol és a pénzről szól érzelmek nuku!!!!!
2014. nov. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nézd, igazából őt kéne erről részletesen kifaggatnod (igen, kommunikáció!), számonkérően, de nem durván.


Én azt mondom, hogy attól, mert feltűnően kedves valakivel, még nem kell egyből rosszra gondolni.

Én is halálosan szerelmes vagyok a barátnőmbe, mégis van olyan lány, akivel néha van, hogy szívet küldünk egymásnak. Egyszerűen mert annyira jó barátok vagyunk, szinte már testvérek, és elég rég óta ismerjük egymást. Mellesleg neki is már van vőlegénye. De eszem ágában nem lenne a barátnőmet megcsalni, meg se fordul a fejemben.


Az, amit annak a lánynak írt, szerintem nem több egyszerű vígasztalásnál. Tudod, főleg ha egy depresszív, netán szuicid hajlamú kistiniről van szó, van, hogy az ember inkább kamuzik neki kicsit, csak hogy megnyugodjon a lelke. Mondjuk én mindig egyértelműen megmondom, hogy mi a helyzet, de most ha valaki ilyen mód nyugtatgatja őt, szerintem ettől még nem kell rosszra gondolni feltétlenül. Ha akarna tőle valamit, akkor nem így írt volna neki. Erről lerí, hogy ilyen téren le akarta rázni a csajt, elvégre egy halom kifogást felhozott, amik mind olyanok, hogy ha tényleg össze akarnának jönni, nem lenne akadály.


Jó, a munkatársnak szívecskézés meg pusziküldés szerintem is eléggé túlzás, de akár ez is kehet cska baráti hülyülés.

A lényegesebb inkább az, hogy miről beszélgetnek? Egy sablonb baráti/munkatársi beszélgetés folyik köztük, vagy netán nyomulósan végigbókolja? Barátkozik, vagy udvarol? Mert ez a nem mindegy.


"érdekes hogyha beszélünk arról hogy ki-mit csinált az nap akkor egy szóval nem emliti hogy beszélgetett 4 csajjal."

Már bocs, de ha valaki azt kérdezi, hogy milyen napom volt, nekem se az jut eszembe, hogy felsoroljam tételesen, hogy kivel beszélgettem és mit.

"Pár haverral"? Miért, nem lehetséges, hogy neki ők pusztán haverok? Ergo akkor még csak nem is hazudott.


Egyébként meg szerintem is túl korai volt tizenévesen az eljegyzés.


De tudod, mi a legnagyobb probléma? Az, hogy a kapcsolatotokban nincs meg az alapvető nyíltság, őszinteség, meg egyszerűen, a komolyabb kommunikáció nálatok zérus.

Normális szerinted, hogy a jegyeseddel nem mersz őszintén és nyíltan beszélni? Bocs, de milyen kapcsolat ez? Nem attól lesz ám egy kapcsolat komoly és mély, hogy kimondták az eljegyzést.

Mi az, hogy nem lehet vele megbeszélni? Mi az, hogy félsz egyáltalán rákérdezni a kapcsolatotokat komolyan érintő dolgokra, mert félsz a reakciójától?

Ugye, érzed, hogy ez így mennyire nincs rendben?

Igaza volt az egyik előttem írónak, hogy kutakodni, bizalmatlankodni, meg tegyük hozzá, gyakorin kibeszélni van bátorságod, de őszintén megkérdezni tőled nincs?

Milyen kapcsoalt ez??

Megmondom: egy működésképtelen, titkolózásra épülő kapcsolat.

Két ember kapcsolata, ahol az egyik nem mer őszintén beszélni a másikkal, a másikkal meg - szerinted - nem lehet őszintén beszélni.

2014. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!