Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálhatja a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja a párom, hogy minden nőismerősömre, v.idegen nőre "lecsap", hogy ki az mit csinál hol él stb?

Figyelt kérdés

Szóval ha csak légből is megemlítek neki pl egy nő adatlapját, vagy hasonló, azonnal akaratosan erőszakosan elkezdi nyomozni hogy ki az. Ha engem ez zavar, akkor ezt a hátam mögött csinálja.


Ha találkozunk egy haverja havernőjével(köszöntünk és ennyi),már azonnal hívta a haverját infókat megtudni róla.


Lett egy instafiokom, még nagyon bénázom benne, de jelölgetnek követni teljesen idegen random emberek, es ha egy nő bejelöl, rögtön nézi ki az, de nem is egyszerűen, hanem mintha élethalál fontos lenne. Erőszakosan kattintgat rá, lecsekkolja.


Most megint követési kérelmem van egy csajtól, igazábol felvennék mindenkit, de már ott tartok ezek miatt, hogy nem merek lányokat(pláne ismiket vagy közelieket) se követni felvenni, mert tudom előre már, hogy "ugrik" rájuk a barátom lecsekkolni A-Z.



Fordítva, viszont ha én futok össze valami pasi ismerősömmel, vagy megemlítenének nekem egy pasi nevet random, bennem abszolut nincs ez, hogy fú ki az, mit csinál hol lakik mi van vele, mintha nekem ezt élethalál tudnom kéne.


Kicsit megalázónak érzem, hogy miért érdekli ENNYIRE ilyen szinten a barátomat az én ismerősnőim, köreim(nők), vagy akár aki random idegen nő és engem jelölget, meg más nők is pl haverja havernője.

Felém, a bnője felé nincs soha ekkora érdeklődése, mint random idegen nők felé. De mint az őrült".

Nincs önkontrollja sem.

Azaz ha szólok, hogy mit érdekel téged egy random nő adatlapja, akkor megvárja míg elmegyek es csak azután "ugrik rá" lecsekkolni.


De nem is egy átlagos kíváncsiságnak tűnik az egész, ami valahol talán normális lenne néha, hanem mint aki nem is tudom, erőszakos, megszállottnak tűnik, mintha irtó fontos lenne, rárepul a nőkről az infókra.



#idegen #megszállottság #távolis ismerős nők
2021. szept. 26. 11:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Minek èrdeklik ENNYIRE(átlagon felül!)szinte már kényszeresen mindenféle nők?
2021. szept. 26. 11:08
 2/12 A kérdező kommentje:

És ha belegondolok a hátam mögött is hogy ilyeneket csinál míg nem vagyunk együtt, hát...

Van egy bnője akit elvileg szeret, elvileg az számít, az a fő, és ez mellett "megszállott"

Mit várhatok én ettől?

2021. szept. 26. 11:12
 3/12 anonim ***** válasza:
70%
Ebből a katyvaszból semmit nem értek. Ki a nő és Kia férfi egyáltalán?
2021. szept. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

En vagyok a bnője egy olyan srácnak aki Minden nő után szinte betegesen nyomoz hogy ki az, mit csinál, hol lakik!


Meg ezt visszavonom:

"Felém, a bnője felé nincs soha ekkora érdeklődése, mint random idegen nők felé. De mint az őrült"."


Utánam is nyomoz mikor hol vagyok online mikor nem stb.



Betegesen nyomoz Minden nő után. De az is akihez messziről sincs semmi köze. Mert nem is ismerős csak egy random akárki messziről.

2021. szept. 26. 11:39
 5/12 A kérdező kommentje:
*azután is, akihez köze sincs messziről sem
2021. szept. 26. 11:40
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert hibbant, kontrollmániás, vagy mert ismerkedni akar velük azért tapad rájuk. Férfiakra nem kíváncs? Ismerős, nagyon kellemetlen mikor ismerősök kérdezgetik, miért jelölte be őket az (ex) párom.
2021. szept. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyébként vannak emberek akik majdnem mindig csak az ismerősi és családi körben vadászgatnak, nem a neten vagy idegenekre. Kizárólag a legjobb barátai, barátnői kollegái élettársára, férje feleségére hajt, ismertem ilyet nőben és férfiban is. De a te barátod kényszeresnek tűnik, valami személyiség zavara is lehet amit így látatlanban nem lehet megmondani. El kellene beszélgetni vele, hogy miért tesz ilyeneket. Ti hogy ismrekedtetek meg anno?
2021. szept. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igazi Kandúr Bandinak gondolja magát. Beteg az tuti.
2021. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A sógorom volt ilyen. Minden nőről minden érdekelte, rögtön bizalmaskodva szólította meg őket, személyes témákról érdeklődött, mintha valami abnormális módon barátkozni akarna (azt sokszor nem is tudtuk, hogy az egyszer-kétszer látott nőkre ráír, beszélget velük). Később kiderült, hogy mindenkit megdugott akit csak lehetett.
2021. szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

7 letagadja. Meg mintha szégyellné is, hogy ő nem egy nyomozós típus neki ez nem szokása.

Meg egyesével megmagyarázza hogy kit miért nézett meg.

2021. szept. 26. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!